Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak się relaksujecie po pracy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Dariusz Kowalski

Napisano 15 maj 2020 - 13:52

Jak mam być szczery to dla mnie formą relaksu jest kupowanie rzeczy. Nie wiem czy też tak macie, ale jak sobie kupie na przykład buty to o wiele lepiej się czuje. Najbardziej podobają mi się wyprzedaże np. ta https://eurobuty.com...meskie/promocja


wladzio1975

Napisano 15 maj 2020 - 08:09

Ja najczęściej ćwiczę po pracy. Wcześniej ćwiczyłem w domu, a teraz ćwiczę w domu, biegam. Aktywność fizyczna jest bardzo ważna.


Napisano 14 maj 2020 - 22:51

w firmie nie mam dużego ruchu wiec czasu wolnego mam aż nadto, ale poszukałem pomysłu jak zarobić przy tym przestoju, lubię coś tam dłubać w warsztacie i pomyślałem o sprobowaniu przygody z robieniem mebli, idzie to coraz lepiej, kupiłem kilka rzeczy AEG, bo jednak te elektronarzędzia, które mialem w domu to raczej dla majsterkowiczów były i nie dawały rady, mam już kilka zleceń i myślę ze jakos prszetrwam ten gorszy okres


zimbol

Napisano 06 maj 2020 - 10:27

Po pracy zawsze siadam przed telewizorem i oglądam filmy na vod https://www.ogladaj.to/ jest to darmowa strona do oglądana filmów i seriali online. 


Jarecki85

Napisano 30 kwiecień 2020 - 07:08

Profesjonalnie wykonany masaż klasyczny https://salonmandala...ndala-warszawa/ potrafi doskonale odprężyć po ciężkim dniu pracy. Każdemu mogę polecić taki relaksujący masaż.


travolta

Napisano 28 kwiecień 2020 - 10:05

Spacer

Tv

Jaka dobra ksiązka

Raz na jakiś czas lubię również wybrać się na masaz relaksacyjny. Wam również polecam, nie jest to jakiś duży wydatek a pozwala rozluźnić mięsnie oraz naładować baterie na reszte roku....

 

Mogę Wam tutaj polecić szczególnie ten gabinet masażu erotycznego we Wrocławiu: https://orientmasaz.pl/ Nie wiem czy znacie ale mają tam naprawdę fajne dziewczyny. 


Kamila_123

Napisano 19 kwiecień 2020 - 15:00

Ja bardzo lubię swoją pracę więc nie odczuwam specjalnie dużego zmęczenia. Ale jestem zdania, że wysiłek fizyczny jest dobrym sposobem na rozładowanie emocji, bieganie czy siłownia np. :) 


cishel

Napisano 18 kwiecień 2020 - 19:14

Ja grzebie przy samochodach. Od dziecka jakiś taki zapał miałem i tak pozostało. Teraz mam suva i bawie się w różnego rodzaju modyfikacje silnika i nie tylko. Ostatnio badam temat jak zainstalować Android Auto w Duster i obsługiwać panel telefonem. 


wicehrabia

Napisano 10 marzec 2020 - 14:37

Po pracy najczęściej ucinam sobie drzemkę.


ilonakaminska80

Napisano 09 marzec 2020 - 11:07

Ja zazwyczaj spędzam go relaksując się na kanapie, wyszywając dekoracje z moim dzieckiem :)

To czas doskonale spędzony! Nie mam dostępu w pobliżu do sklepu z tkaninami, więc kupuję tanie tkaniny przez internet :) Polecam taką opcję!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)