Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: prezent dla ideal woman


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Julka65

Napisano 20 wrzesień 2021 - 12:36

Jak dla mnie ślicznym prezentem są flower boxy. Pięknie wyglądają i są eleganckie. Przez internet naprawdę można znaleźć boskie boxy https://www.bomm.pl/...wer-box/?page=1Nic tylko szukać i zamawiać.  :wub:


Ida4

Napisano 25 sierpień 2021 - 12:01

A co powiesz na kosmetyki do makijażu? Moim zdaniem jest to bardzo oryginalny pomysł na prezent. Rzuć okiem na przykład na produkty od Wibo: https://drogeria.pl/wibo. Wybór jest bardzo duży.


Annaherera0307

Napisano 26 maj 2021 - 02:31

Wiesz, nie ma żadnych granic ani limitów w wyborze prezentu. Tak jak nie ma jasnej koncepcji i definicji idealnej kobiety. Moim zdaniem dobry prezent to taki, w który wkładasz cząstkę siebie. Nie kupujesz bezmyślnie czegoś czy zamawiasz, ale poświęcasz swój czas i emocje. Tutaj https://printsalon.pl/catalog.html, na przykład, można znaleźć wiele ciekawych opcji na prezent lub kompletny prezent. 


ivojim

Napisano 14 maj 2021 - 12:51

Pytanie, jakie macie fundusze na prezent. Przy mniejszych zwylke prezent będzie o wiele inny niż przy dużych funduszach.... Od siebie polecam karnet na zabiegi do spa albo na twarz:

https://instytut.bie...e-skory-twarzy/

 

Jak na przykłąd na oczyszczanie wodorowe. 


Napisano 16 luty 2021 - 11:25

zerknij sobie na rosebears.pl


Napisano 16 luty 2021 - 11:25

zerknij sobie na rosebears.pl


Napisano 16 luty 2021 - 11:24

zerknij sobie na rosebears.pl


nimoremas

Napisano 22 lipiec 2020 - 14:54

Przez wiele lat już zdążyłem zauważyć, że najlepszymi prezentami dla kobietą zawsze będą kwiaty i biżuteria


Wojtek541

Napisano 20 lipiec 2020 - 19:01

Szukając prezentu dla swojej kobiety warto kierować się jej potrzebami, bo zawsze najlepszy będzie prezent ten który będzie mogła wykorzystać, a nie pocieszy się nim chwilę i później wyląduje w kącie. Dlatego zawsze wole wiedzieć co moja żona chce, a do tego dokupuję jej małą niespodziankę. Jako, że chciała różne rzeczy do paznokci w tym lakiery to na Ceneo https://www.ceneo.pl...azu/p:Zoeva.htm udało mi się znaleźć wszystko co chciała w fajnych cenach i terminową dostawą z jednego ze sklepów z najlepszą ceną. Do tego jeszcze sprawiłem jej bransoletkę, którą teraz nosi praktycznie na co dzień :)


wolna

Napisano 17 czerwiec 2020 - 10:52

Może jakieś ubrania? Coś praktycznego, na przykład kurtka? Widziałam duży wybór przejściowych kurtek na stronie https://inspiracjemo...tki-przejsciowe . Myślę, że uda Ci się coś ciekawego wybrać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)