Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zdolność kredytowa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Adaś2486

Napisano 24 marzec 2020 - 12:02

Spróbuj wejść sobie na stronę https://finrada.pl/pozyczki-jest tam tak dużo opcji kredytowych, że nie sposób nie znaleźć czegoś dla siebie, polecam.


RafalM

Napisano 23 maj 2019 - 08:21

Jeśli mamy problem, żeby uzyskać zdolność kredytowa , to zawsze możemy skorzystać z pomocy doradców, którzy pomogą nam uzyskać zdolność kredytową i znajdą dla nas odpowiednią ofertę.


fashion.victim

Napisano 22 maj 2019 - 10:17

Operowanie suwaczkami nic nie da, bo to nie zmieni realnej zdolności, tylko ją naciągnie i to jeszcze tylko w programie. Bank ci wylicza zdolność kredytową, a nie taki program online, a banki biorą też różne rzeczy pod uwagę. W jednym banku wyliczą zdolność na 200 tys, w innym na 300, a jeszcze w innym na 100 tys. Nie ma reguły.


Kordi33

Napisano 21 maj 2019 - 07:20

Wiem, że firma HabzaFinanse pomaga uzyskać zdolność kredytowa . Mają bardzo dobre opinie i miłych specjalistów, którzy przez wszystko nas spokojnie przeprowadzą. Korzystałem i byłem bardzo zadowolony z ich usług i podejścia do klienta.


aniolek

Napisano 20 maj 2019 - 21:05

O takich rzeczach najlepiej czytać na jakichś sprawdzonych blogach. Ja najczęściej zaglądam na przyjaznebanino, bo mają tam naprawdę świetne artykuły dotyczące finansów :D Ostatnio widziałam na http://przyjaznebani...nach-czemu-nie/ ciekawe informacje o pożyczce w koronach. No i powiem Wam, że przekonali mnie i postanowiłam właśnie taką wziąć!


mancity

Napisano 15 maj 2019 - 19:26

Jeśli brakuje nieco zdolności kredytowej lub brakuje po prostu historii kredytowej, istnieją możliwości wzięcia kredytu. Podstawą jest pozostawienie pod zastaw nieruchomości lub innych dóbr pod zastaw. Zastawić można nawet ziemię lub grunty rolnicze. Wszystko oczywiście odbywa się legalnie a procedurę zaangażowany jest notariusz. https://www.smartvest.pl/ jest to naprawdę dobra i bezpieczna procedura dla osób lub firm u których zdolność kredytowa kuleje. 


RafalM

Napisano 13 maj 2019 - 12:37

Hej.

Jeśli ktoś ma problem z uzyskaniem pożyczki kredytu, to dobrą pomoc można znaleźć tutaj pożyczka dla zadłużonych.
Doradca pomoże nam znaleźć i wynegocjować dobre warunki kredytowe, czy też uzyskać pożyczkę, gdy banki nie chcą nam jej przyznać.

Polecam :)


michalwu

Napisano 20 kwiecień 2019 - 20:27

Jeżeli zastanawiasz się nad kredytem, to ja od siebie polecam z całego serca https://www.nestbank.pl/. Jest to bardzo istotne, by wybrać dobry bank, który ma dobre podejście do klienta i rzeczowo jest w stanie przedstawić nam wszystkie aspekty kredytu, oraz to co musimy spełniać. Brałem u nich kredyt i jestem zadowolony z tego jak to przebiegło ;)


jadźka

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:21

Jeśli chcesz zwiększyć swoją zdolność kredytową, albo starasz się o trudne kredyty, kredyty konsolidacyjne czy inne, z którymi wiążą się trudności polecam skontaktować się z niezaleznym doradcą kredytowym.


alex45

Napisano 04 październik 2014 - 02:13

Zdolności kredytowej nie można w ten sposób zmienić. Musiałbyś zwyczajnie więcej zarabiać, ale jest inny sposób. Mianowicie pożyczka pod zastaw nieruchomości. W ten sposób masz od razu większą zdolność i nie musisz szukać poręczycieli, czy martwić się o to, czy twój wniosek zostanie zaakceptowany. Od razu też będziesz mógł wyliczyć, o jaką maksymalną kwotę możesz się ubiegać. Minimum formalności i gwarantowana pożyczka to największe zalety.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)