Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki komputer do biura?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kerryjane72

Napisano 21 wrzesień 2020 - 06:56

Ja mam właśnie z firmy DELL, super się sprawdza. Jeżeli chodzi o takie komputery typowo firmowe to chyba ta firma jest jedną z bardziej popularnych. Jak myślicie o komputerze to też warto pomyśleć o stanowisku pracy. Wygodny fotel, biurko, też są bardzo ważne oczywiście. Sprawdźcie sobie meble biurowe od https://mikomaxsmart...-zaprojektowac/ i też ich inne ciekawe produkty do biur. Postawcie na nowoczesny design, może i na biuro w stylu open space?


Nikoluas

Napisano 31 sierpień 2020 - 18:18

DELL i HP ma świetne laptopy. Sądzę, że warto coś z nich wybrać. 


przemekbiuro

Napisano 06 sierpień 2020 - 16:50

Polecam laptopy firmy HP ze strony https://korzystneit.pl/HP-EliteBook

 

Jest to dobry sprzęt na lata 

 

Sam posiadam takie w swojej firmie .


PawluM

Napisano 28 maj 2020 - 07:24

Jak się firma rozwija to nic tylko się cieszyć. Rozbudowa najczęściej wiąże się z inwestycjami i trzeba to przeboleć, jest to po to żeby jeszcze więcej zarabiać. Ja planuje zrobić kompletny remont biura, nie tylko kupować komputer, zrobić porządny out fit. Znalazłam już do takich zadań firmę http://projektowanie-biur.pl/ bardzo podobają mi się ich realizacje, sprawdźcie sobie je również. Zajmą się tu kompleksowo wszystkim - od nowoczesnego, ergonomicznego projektu, po umeblowanie i badania akustyczne, oświetleniowe.


Shylock

Napisano 27 maj 2020 - 09:58

W dobie Covid-19 i kwarantanny, która nie wiadomo, kiedy się skończy, najlepszy komputer do biura, to laptop. Jeżeli kupi się laptop biznesowy, na przykład Lenovo ThinkPad to przyda się do niego stacja dokująca https://scrascom.pl/...o-thinkpad-40a1

Jeden klik i mamy wygodne stanowisko pracy z monitorem, klawiaturą i myszką.


gorskibart7

Napisano 19 maj 2020 - 14:28

Na pewno niezawodny. Nie musi mieć dla mnie jakiejś super karty graficznej, byle tylko chodził szybko i bez zarzutów. Jeżeli chodzi o wygodną pracę to również trzeba pomyśleć o wygodzie pracy dobierając odpowiednie krzesło i biurko. Ważną rzeczą w każdym biurze jest akustyka. Szczególnie jak macie biura w większym mieście to pomyślcie o wygłuszeniach. Firma https://www.contrato...dki-akustyczne/ specjalizuje w takich rozwiązaniach proponując między innymi budki telefoniczne.


Torcik66

Napisano 25 kwiecień 2020 - 13:08

Akurat jeżeli o mnie chodzi to tutaj jestem zdecydowanie za https://www.kupujemy.pl/ ponieważ można sobie spokojnie sprawić wiele propozycji laptopów, czy komputerów stacjonarnych do pracy i od razu porównać sobie ceny jakie są w najczęściej wybieranych sklepach internetowych. Mi taka możliwość znacząco ułatwia podjęcie decyzji zakupowej i przyznam, że do tej pory jeszcze się nie zawiodłem :)


Spinka

Napisano 15 kwiecień 2020 - 11:45

DELL i HP ma świetne laptopy. Sądzę, że warto coś z nich wybrać. Z droższych to Apple


mgzeta

Napisano 09 kwiecień 2020 - 12:52

To zależy czym sie zajmujesz TY/pracownik. Jeśli są to prace biurowe na prostych programach bez wymagań sprzętowych to może to być prosty sprzęt. Ale jeśli praca jest na programach które potrzebują dużej wydajności komputera to trzeba wybrać najlepszy jaki je obsłuży. Na https://www.vebo.pl/ jest spory wybór oprogramowania warto sprawdzić. 


karh.pl

Napisano 11 marzec 2020 - 15:07

A orientujecie się czy gdzieś można dostać poleasingowy sprzęt Apple?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)