Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: wrocław - firma sprzątająca


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

iconsa

Napisano 03 marzec 2020 - 16:45

Na https://doporzadku.p...arki-i-polerki/ jest dostępny sprzęt z którego te wszystkie firmy sprzątające korzystają. A czy nie lepiej jest kupić sprzęt na własne potrzeby i zatrudnienie pracownika. Takie koszty mogą być kosztami prowadzenia działalności więc możemy wliczyc je jako inwestycja. 


moniczka12

Napisano 29 październik 2019 - 15:34

Koszty są pewnie spore. Ale z tego, co wiem to maszyny czyszczące można też wynająć. Więc na początku działalności to może być jedno z lepszych rozwiązań. Ale koszty trzeba sprawdzić i to przeanalizować jak każdą decyzję biznesową. 


hanzlov

Napisano 26 październik 2019 - 08:32

Maszyny myjące podłogi to jaki koszt zakupu? Bo może warto taką kupić na wyposażenie firmy i przeszkolić pracownika, niż wynajmować takie usługi od firmy zewnętrznej? Ktoś robił takie porównanie kosztów? 


Kowalczuk

Napisano 25 październik 2019 - 13:59

To prawda, bo np. maszyny do mycia podłóg nie są sobie równe. A jeśli firma właśnie takich maszyn do sprzątania używa to w gruncje rzeczy od nich zależy jakość pracy. Dlatego jakąś wiedzę na ten temat trzeba posiadać.


mgzeta

Napisano 19 październik 2019 - 15:48

Ja myślę, że decydując się na współpracę z taką firmą warto sprawdzić, jakie ma w swojej flocie urządzenia sprzątające. Czym lepsze, tym ich jakość usług będzie szersza i skuteczniejsza. A taki jest cel nawiązania współpracy z firmą sprzątającą właśnie. 


martano

Napisano 29 wrzesień 2018 - 10:31

moppy we Wro jest okej, korzystałam. Czasem są fuckupy, ale ogólnie dobra jakość do ceny + elastyczność.


martynakrakowska

Napisano 24 wrzesień 2018 - 14:36

Dzień dobry, jeśli chodzi o dobrą firmę sprzątającą w Wrocławiu to serdecznie mogę polecić firmę http://royalmaids.pl mają bardzo profesjonalny personel i dobry sprzęty typu odkurzacze karcher. Wiem, że w Royal Maids zajmują się nie tylko sprzątaniem biur, ale mają również ofertę dla osób indywidualnych czyli systematyczne sprzątanie mieszkań. 


Anna33op

Napisano 02 lipiec 2018 - 14:05

hej, a czy ktoś zna dobrą firmę sprzątającą w Głuchołazach? Szukam kogoś kto się zajmuje myciem posadzek na wielkich halach. trafiłam na czyszczenieprofesjonalne.pl, zna ktos?

Hej, jeśli chodzi o firmę sprzątającą w Głuchołazach to niestety nie znam ale polecam Ci zainteresować się firmą z Opola (Higma Service), która posiada w swojej ofercie szereg preparatów czyszczących. Jeżeli masz większą powierzchnie do sprzątania to polecam zainwestować w wózki do sprzątania oraz maszyny czyszczące.


Napisano 30 czerwiec 2018 - 08:14

Nie polecam wrocławskiej firmy activas. Praca ekipy sprzątającej niedokładna, brud w zakamarkach, za szafkami kurz(dodam, że miało być sprzątanie całego mieszkania), poozstałości tłuszczu;słowem nie polecam! Brak profesjonalizmu, nawet w dniu wykonania usługi dostałam informację,że się spóźnią a przyjechali jeszcze później.Współpraca bardzo trudna; zdecydowanie na NIE

Popieram - mam bardzo złe doświadczenie z tą firmą - czuję się oszukany.


Napisano 30 czerwiec 2018 - 07:52

Nie polecam wrocławskiej firmy activas. Praca ekipy sprzątającej niedokładna, brud w zakamarkach, za szafkami kurz(dodam, że miało być sprzątanie całego mieszkania), poozstałości tłuszczu;słowem nie polecam! Brak profesjonalizmu, nawet w dniu wykonania usługi dostałam informację,że się spóźnią a przyjechali jeszcze później.Współpraca bardzo trudna; zdecydowanie na NIE

Ja również czuję się dosłownie zażenowana współpracą z fimą Activas - zdecydowanie nie polecam. Pan przyjechał spóźniony. Podłogi są w gorszym stanie niż były, kamień w łazience, którego podobno niczym firma nie mogła usunąć "bo jest stary" - zniknął gdy spryskałam go pierwszym lepszym odkamieniaczem.. tapicerka niedoprana.. tłuszcz na szafkach w kuchni jak był tak został. Prosiłam o dokładne posprzątanie łazienki, tymczasem kaloryfer był wciąż zakurzony, zlew nieumyty, kafelki brudne.. zlewozmywak w kuchni niedomyty. Nie wiem co Pan sprzątający robił przez 6 godzin, podejrzewam, że nie spędził tego czasu w mieszkaniu.. czuję się oszukana.. gdy poprosiłam o poprawki Pan odebrał to personalnie i zaczął mnie obrażać.. dawno nie miałam do czynienia z tak nieprofesjonalnym serwisem.. najgorzej wydane 300 zł..


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)