Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Oprogramowanie do zarządzania magazynem


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano 22 wrzesień 2021 - 06:18

Berberis na spokojnie powinien zrobić fajną różnicę i dać efekt. Moim zdaniem zdecydowanie warto, ale czy to jest opcja dla każdego? Trudno powiedzieć. Musicie dopasować odpowiednie funkcje, wtedy ta zmiana powinna być najbardziej widoczna, natomiast nie spodziewajcie się jej od razu. Na wszystko trzeba trochę poczekać. 


AlfredFotograf

Napisano 08 wrzesień 2021 - 18:18

Jednymi z najbardziej popularnych w PL są chyba WF-MAG oraz SUBIEKT GT, w zależności od skali działalności można też pokusić się o rozwiązania klasy ERP.


mrowinski

Napisano 09 czerwiec 2021 - 20:40

Szczerze powiedziawszy to wybudowanie magazynu i wynajmowanie go jest jednym z najlepszych pomysłów na biznes. Wystarczy spojrzeć jak wiele sklepów internetowych powstało na przestrzeni ostatnich kilku lat. Następnie trzeba się zorientować ile z nich potrzebuje dodatkowego miejsca. Mam tutaj na myśli prężnie działające firmy, a także takie zaczynające swoją działalność. Oczywiście musimy zadbać o odpowiednie zarządzanie takim magazynem. W dzisiejszych czasach nie jest to możliwe bez wykorzystania specjalistycznego oprogramowania. Jednym z lepszych przykładów kompleksowego rozwiązania jest quantum-software.com - https://www.quantum-software.comPo pierwsze zmniejszy to koszta obsługi i zwiększy efektywność pracy magazynu. Po drugie, da nam pełną kontrolę nad procesami jakie mają miejsce każdego dnia. Do tego jeszcze dochodzi planowanie tras oraz zarządzanie zleceniami spedycyjnymi.


pro3l8m

Napisano 05 czerwiec 2021 - 08:12

Nam dużo dało to, że zrezygnowaliśmy z magazynowania towaru na wysyłkę i oddelegowaliśmy to firmie Packfully. Ofertę znalazłem na https://packfully.pl.../#magazynowanie okazała się dla nas idealna. My stawiamy na sprzedaż stacjonarną, a im wysyłamy pliki informujące co i do kogo ma zostać wysłane. Nie musimy też wynajmować drogich magazynów. Najlepsze rozwiązanie. 


patiks

Napisano 26 kwiecień 2021 - 06:16

Ale czy testowałeś, jak pomaga w tym Berberis? Tutaj ta zmiana może być naprawdę znacząca, sporo można poprawić, ulepszyć i ogólnie zmieniać. Nam to dało diametralną odmianę i chyba głównie o takie kwestie tutaj chodzi. Mylę się? A jak wy do tego podchodzicie? 


monroe96

Napisano 10 listopad 2020 - 17:03

W większości pakietów Berberis masz pełną gospodarkę magazynową, tak więc wszystko powinno działać tak, jak należy. U nas zauważalna była zdecydowana poprawa, wszystko poszło w dobrym kierunku. Ale ogólnie przy takiej skali działania jak obecnie, takie rozwiązania są po prostu niezbędne i o tym pamiętajcie. 

Nic dziwnego, że pytacie, bo nie jest łatwo zarządzać całym magazynem. Ale na pewno mogę powiedzieć, że też naprawa takich maszyn i urządzeń to nie byle co. Czyli po prostu mamy na przykład problem z częściami. Jednak dobrze jest wiedzieć, że firm Technical pasek zębaty i inne elementy ma w ofercie. I szybko może je Wam dostarczyć. 


patiks

Napisano 07 październik 2020 - 06:17

W większości pakietów Berberis masz pełną gospodarkę magazynową, tak więc wszystko powinno działać tak, jak należy. U nas zauważalna była zdecydowana poprawa, wszystko poszło w dobrym kierunku. Ale ogólnie przy takiej skali działania jak obecnie, takie rozwiązania są po prostu niezbędne i o tym pamiętajcie. 


jaroslaw35

Napisano 02 czerwiec 2020 - 10:32

Do zarządzania magazynem oraz jego monitorowaniem mogę polecić System WMS od Streamsoft https://www.streamsoft.pl/system-wms/


PawluM

Napisano 23 maj 2020 - 10:24

Takie rozwiązania potrafią sprawnie zarządzać całym magazynem. Na pewno jest to niezbędne w tak dużych firmach. Wózkami widłowymi już się interesowałeś może? Mogę od tych polecić firmę Gizo, możliwe, że już o nich słyszałeś. Jak dla mnie to świetnie się sprawdzają, ich wózki widłowe są niezawodne. Zdecydowałam się na razie na wynajem, ale pewnie w niedalekiej przyszłości kupimy takie wózki. Mają tu też podnośniki, koparki i inne maszyny budowlane.


zieba

Napisano 01 kwiecień 2020 - 11:35

Na początku warto dokładnie określić swoje potrzeby. Czyli funkcjonalności na jakich zależy Ci w pierwszej kolejności.

Specyfikację takich systemów znajdziesz też jeszcze pod niniejszym linkiem: https://prowms.pl/bl...tacji-zamowien/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)