Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki CRM dla małej firmy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano 30 kwiecień 2020 - 06:20

A porównywałeś z Berberis? Widziałeś różnice w funkcjach? To takie dosyć istotne... Może najpierw skorzystaj z tego, co ? 


Napisano 27 kwiecień 2020 - 19:41

My używamy Firmao.pl i jest ok. 


patiks

Napisano 31 marzec 2020 - 06:23

Testowanie Berberis możesz sobie odpalić całkowicie za darmo. Sprawdzisz, czy wszystko działa, jak powinno. Nie musisz robić nic ponadto. Znam ten temat, wiem, co ma znaczenie i jak należy wszystko dobierać. W każdym biznesie może się sprawdzić inny system. Na pewno nie jest tak, że każdemu pomoże dokładnie to samo. To tak nie działa. 


pracownik księgowości

Napisano 08 marzec 2020 - 16:58

Tutaj https://programy.do/...ing/system-crm/ masz ranking. Jest tam bowiem wiele przydatnych informacji. Między innymi znajdziecie tam opisy systemów, ceny, porównania czy opinie. Wszystko w jednym miejscu. Można niewątpliwie w ten sposób zaoszczędzić czas i pieniądze. 


Napisano 08 marzec 2020 - 16:55

a jak wybrać najlepszy ?


Arkadiusz Kędra

Napisano 04 marzec 2020 - 06:39

Możliwości wyboru mamy tutaj wiele. Niemniej jednak, osobiście uważam, że warto zwrócić uwagę na ofertę https://innovationso...ne/systemy-crm/ . Dzięki niej bowiem zyskujemy CRM łatwy w obsłudze, znacznie uprawniający chociażby przepływ dokumentów, a jednocześnie możemy z niego korzystać na dowolnym urządzeniu, posiadającym dostęp do sieci.


patiks

Napisano 15 styczeń 2020 - 07:21

Berberis jest OK. W każdym przypadku trzeba usiąść i poszukać rozwiązań. Trzeba postawić na takie funkcje, które faktycznie mają sens przy waszej działalności. Nie wszędzie zastosowanie ma przecież dokładnie to samo. Nie inwestuje się też w rozwiązania, których nie wykorzystacie, bo to strata czasu i kasy. Trzeba raczej nastawiać się na zdrowy rozsądek i tego się pilnujcie. 


Napisano 02 styczeń 2020 - 09:44

Wybór odpowiedniego i nowoczesnego oprogramowania dla firmy jest kluczowe dla jej rozwoju oraz sukcesu. Sprawdź jakie funkcje oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu oraz 14 dniowy okres testowy. Firmao.pl/oferty


dancewithhim

Napisano 02 styczeń 2020 - 07:04

Jego rola w firmie jest bardzo duża
 
Przede wszystkim zastanów się, dlaczego chcesz wdrożyć system CRM. Nie kupujesz przecież systemu dla samej idei. Przemyśl, co może dać Ci CRM, opierając się na strategii Twojej firmy w zakresie zarządzania relacjami z klientami. Jaki masz plan działania? Co chcesz usprawnić w swojej firmie?
 
Dobrze jest dopytać się innych o to co jest tutaj ważne.

patiks

Napisano 23 październik 2019 - 06:21

Berberis - ten kierunek, musicie tylko przeanalizować różne rozwiązania i dopasować je tak, żebyście byli zadowoleni. Każda działalność wymaga innych prac optymalizacyjnych. Podejdziecie do tego jak należy, to zrealizujecie cele. Optymalizacja nie jest prosta - jednak trzeba poświęcić trochę czasu na odpowiednie dopasowanie rozwiązań. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)