Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Skuteczny marketing. Od czego zacząć?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

JarekDon

Napisano 16 lipiec 2021 - 12:48

Odnośnie wyboru dobrych specjalistów od marketingu, ale i budowie wizerunku w sieci to w mojej opinii jak najbardziej warto tutaj wymienić agencję iWizerunek https://www.iwizerun...rona-wizerunku/ z którymi naprawdę dobrze nam się współpracuje, ponieważ to co ich wyróżnia to duże doświadczenie w branży i jednocześnie skuteczność dobrania działań aby chronić nasz wizerunek w sieci na którym obiera się sprzedaż ponieważ ponad 70% użytkowników wcześniej jednak sprawdza jakie są opinie na temat danej firmy, czy sklepu.


Naster

Napisano 02 maj 2021 - 19:16

Jeśli interesuje Cię marketing szeptany Facebook, to na pewno agencja reklamowa https://www.lartweb.pl/tym się zajmie. Odkąd korzystam z ich usług widzę świetne efekty, dlatego też cieszę się, że z nimi współpracuje. 


kaizenowa

Napisano 15 marzec 2021 - 10:40

Ja zaczęłabym od znalezienia sprawdzonego partnera do realizacji materiałów, które chcesz publikować :) Jeśli interesują Cię filmy reklamowe, to bardzo polecam tą firmę: https://www.kaizenmedia.pl/. Mają mnóstwo rekomendacji i zdecydowanie znają się na rzeczy :)


sakira23

Napisano 11 marzec 2021 - 21:09

Wiele zależy od samej branży, otóż są agencje marketingowe zajmujące się ogólnie pojętą reklamą dla każdej z branż -ale jak wiadomo , jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, dlatego też radzę szukać wyspecjalizowanych w danym kierunku firm marketingowych. Jeśli działasz w obszarze OZE (fotowoltaika, pompy ciepła itp.) to wówczas do https://marketingrelacji.com/ polecam się zgłosić. Tutejsi fachowcy specjalizują się w pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji z klientami


unique seo

Napisano 12 luty 2021 - 21:17

u nas  masz fajny wpis na temat marketingu. linki w stopce


jakub.m

Napisano 21 styczeń 2021 - 11:48

Najlepiej, moim zdaniem takie działania powierzyć profesjonalnej agencji. Nie mówię to o dużych firmach, które prowadza w związku z tym odrębne działy ale jak ktoś działa na mniejszą skalę to takie rozwiązanie jest dla mnie najlepsze.


Xmaison

Napisano 12 styczeń 2021 - 19:04

Od edukacji. To jest kluczowe aby chociażby wiedzieć, co dzieje się w otoczeniu. Skuteczny marketing ja osobiście definiuje widocznością w internecie, którą możesz wykonać sam. Przeczytaj artykuł o optymalizacji stron https://jakbudujebiz...nia-od-podstaw/, a wtedy będziesz miał podstawy do tego aby na własną rękę zacząć działać.


Torcik66

Napisano 29 wrzesień 2020 - 21:21

Skuteczny marketing to podstawa dla rozwoju biznesu internetowego. Jednak, żeby nie przepalać budżetów reklamowych warto jednak zlecić to specjalistom. My zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z agencją marketingową DigitalHill która zajmuje się zarówno działaniami w zakresie przygotowywania kampanii w SocialMediach, Google Ads, jak i pozycjonowaniem https://digitalhill....-w-audycie-seo/ są w stanie osiągać naprawdę świetne efekty, a jednocześnie my sprzedajemy więcej i możemy nadal rosnąć w siłę na tle konkurencji. 


Cucaburra

Napisano 14 lipiec 2020 - 14:37

Marketing, sprzedaż, kreowanie marki, czy w ogóle prowadzenie firmy najlepiej zacząć od strategii. Wydaje się, że to niełatwe, ale wcale tak nie jest. Nawet najprostsza strategia jest lepsza niż żadna. Nie tak dawno poruszyliśmy ten temat i pokazaliśmy jak stworzyć strategię marki: https://cucaburra.pl/strategia-marki/

Posiadanie przemyślanej strategii zdecydowanie zwiększa szanse na odniesienie sukcesu :)


aronr

Napisano 07 kwiecień 2020 - 19:02

Najlepiej zacząć od… zatrudnienia profesjonalnej firmy, która kompleksowo mogłaby zająć się promocją naszego przedsiębiorstwa. Ta: https://virtualpeople.pl/bez wątpienia się do takich zalicza (na jej stronie można zapoznać się z jej przykładową realizacją).


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)