Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: reklama firmy budowlanej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 marzec 2020 - 08:28

Jak dla mnie skuteczne są banery wielkoformatowe, firma Enveloper zajmuje się drukiem takich formatów


zieba

Napisano 24 luty 2020 - 13:51

Portale społecznościowe - przede wszystkim Facebook oraz Instagram.

Nie od dziś wiadomo, że coraz więcej osób korzysta z mediów społecznościowych, które są w taki sposób zaprojektowane, aby angażowały użytkowników i robią to bardzo dobrze.

Przy okazji można przemycić sporo treści reklamowych i to się jak najbardziej udaje.

Proponuję zapoznać się jeszcze z https://shineonagenc...polecznosciowe/

Można tam znaleźć trochę więcej informacji na temat form oraz kosztów związanych z obecnością w mediach społecznościowych.


PawluM

Napisano 18 luty 2020 - 07:34

Każda firma potrzebuje jakiejkolwiek reklamy, jednak mniejszej, inne muszą bardziej się napracować żeby zdobyć klientów. Np. przy takim składzie budowlanym, większych firmach, fajnie sprawdzają się flagi reklamowe od http://agra-dobron.pl/flagi/ Te dodadzą prestiżu firmie, ale też spełniają bardzo ważne zadanie - poprawiają widoczność. Sprawdźcie sobie ofertę tej firmy na flagi, maszty reklamowe. Proponują tu także słupy oświetleniowe wraz z montażem.


maciek_p

Napisano 07 luty 2020 - 16:28

Polecam wam zgłosić się do firmy https://xann.net/  która zajmuje się profesjonalnie reklamą w internecie, projektowaniem i tworzeniem stron www. Mój wujek jest ich klientem, prowadzi firmę budowlaną i prowadzą jego kampanię reklamową. Chwalił efekty, widzi zwiększone zainteresowanie wśród klientów. Także są skuteczni.


Jarecki85

Napisano 04 luty 2020 - 07:55

Moim zdaniem najlepiej będzie postawić na sprawdzoną reklamę zewnętrzną. Osobiście polecam firmę PRO-KOMP, która ma w tej kwestii duże doświadczenie. Personel z pewnością pomoże i doradzi, a efekt będzie w pełni zadowalający.


mgzeta

Napisano 20 listopad 2019 - 17:43

Działania powinny być przemyślane. Wybór możliwości reklamowych jest duży, ale najlepiej po analizie wybrać te, które dla Ciebie są najbardziej skuteczne. Firmę budowlana możesz pozycjonować lokalnie, możesz reklamować ją na Facebooku, ale i w prasie branżowej czy lokalnej. Zastanowić się trzeba gdzie Twoich usług szukają klienci. O tym, co to jest pozycjonowanie, seo pisze m.in Rafał Borowiec na swoim blogu. Możliwości są. 


Fizo

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:54

Reklama w prasie branżowej moim zdaniem jest konieczna.


Dariusz Kowalski

Napisano 22 lipiec 2019 - 09:50

Polecam również https://warsawmediahouse.pl/ świetnie radzą sobie z ochroną wizerunku firmy w sieci.    


Dariusz Kowalski

Napisano 22 lipiec 2019 - 09:47

Wybierając firme do marketingu warto wybrać taką, która wie jak walczyć z negatywnymi opiniami. Ja polecam wmh.agency


silk

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:05

Najlepszą reklamą jest zadowolony klient i chyba każdy się z tym zgodzi. Tego klienta jednak trzeba jakoś pozyskać. Jeśli nie możemy liczyć na polecenia, zainteresujmy się reklamą w prasie lokalnej. Możemy również dla zwiększenia skuteczności okleić swój samochód specjalną folią z nadrukiem. Jeśli korzystasz z materiałów Fluggera, możesz zarejestrować się tez u nich na platformie online dla wykonawców i zbierać punkty i odbierać grafitsy, ja ostatnio podczas zakupów odebrałe worek masy szpachlowej . Im dłużej jest sie w programie tym wiecej sie zyskuje np. na kolejnych etapach jak czytałem można za darmo zamówić sobie właśnie taką okleine samochodu. http://silk.pl


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)