Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szybka pożyczka bez BIK-u dla osób,firm i przedsiębiorców.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 23 styczeń 2020 - 19:01

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Mata

Napisano 04 styczeń 2020 - 18:53

Propozycje pożyczek dla firm https://hipokredyt.p...y-dla-firm.html Każdy chyba tam coś znajdzie dla siebie odpowiedniego  :)


gorky

Napisano 03 styczeń 2020 - 18:02

Ja z pożyczkami miałem długą historię, polecam brać pożyczki tylko kiedy mamy szanse ją spłacić... A jeżeli chcecie uniknąć kosztów pożyczki i oddać tyle samo ile pożyczacie to taką ofertę ma firma ' smart pożyczka ' - realne zero kosztów na pierwszy raz


mgzeta

Napisano 30 grudzień 2019 - 14:11

Możesz zobaczyć jeszcze na Finiata.pl — ale wydaje mi się, ze oni udzielają odnawialnej linii finansowania tylko firmą. No i chyba BIK sprawdzają. Ale jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. A nuż uda się pożyczyć pieniądze na dobrych warunkach. 


drg31919

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:37

Aby wziąc pożyczkę wystarczy mieć 18 lat. Sprawdźcie sobie oferty na stronie: https://pozyczkiprem...czki-od-18-lat/ naprawdę jest w czym wybierać, bo mają bardzo szeroką bazę chwilówek


Anna Chyc

Napisano 06 grudzień 2019 - 14:26

Kiedy potrzebuję pożyczki, zwracam się tylko na stronę https://finrada.pl/pozyczkiZnam ten serwis od dawna i jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Zawsze mogę wybrać to, co podoba mi się najbardziej, i załatwienie formalności zajmuje tylko 15 minut.


Patrycjusze

Napisano 21 czerwiec 2019 - 16:20

Nie mnie oceniać czy to złe czy dobre jak nie ma wyjścia a istnieje tego typu rozwiązanie to trzeba spróbować, jakiś czas temu było info w tym portalu 1finanse.eu


Napisano 04 maj 2019 - 19:44

Ale w Toyota Bank linie kredytowe nie są problemem. Masz konto bankowe dla firm i linia kredytowa tam jest praktycznie w standardzie. Warto wybierać oferty, które Ci pasują.


Adambb

Napisano 30 kwiecień 2019 - 19:04

Linia taka jest korzystna. Jest jednak tutaj jeden kruczek. Bardzo trudno jest coś takiego dostać. Niby banki obecnie chętnie przyznają kredyty ale nie tyczy się to nowych firm. Można sobie również wybić z głowy uzyskanie takiej linii kredytowej jeśli ma się przykładowo wpisy w biurze informacji gospodarczej albo długi. W takim przypadku pozostaje nam radzenie sobie samodzielnie, ewentualnie skorzystanie z usług prywatnych.

 

Wiele firm prywatnych aktualnie oferuje kredyty dla firm, również dla wolnych zawodów:

https://pozyczkaport...w-freelancerow/


mgzeta

Napisano 05 kwiecień 2019 - 09:09

Możesz, jeśli np. wypłacisz 5 tysięcy i spłacisz w 30 dni to procent jaki zapłacisz to 2,9%. Czyli to się opłaca. Szczególnie, jeśli potrzebujemy pieniadze na już a wiemy, że za chwilę spłyną nam pieniądze z faktur i możemy spłacić linię finansową. Pod tym względem Finiata jest na prawdę korzystna. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)