Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szybka pożyczka bez BIK-u dla osób,firm i przedsiębiorców.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 31 marzec 2020 - 14:20

Wonga ma jedną z lepszych ofert na rynku - 10 zł za pierwszą pożyczkę. Czas na spłatę 60 dni. Ciekawi mnie jaki jest koszt następnej?

 

Witam! Dorian, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i jej całkowity koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Jako Klient wonga.com masz możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org możesz otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Napisano 22 marzec 2020 - 10:06

Wonga ma jedną z lepszych ofert na rynku - 10 zł za pierwszą pożyczkę. Czas na spłatę 60 dni. Ciekawi mnie jaki jest koszt następnej?


Adaś2486

Napisano 18 marzec 2020 - 12:51

Możesz sprawdzić w porównywarkach internetowych. Tam są zebrane sprawdzone firmy, więc nie ma ryzyka, że np. wyłudzą Twoje dane.
Osobiście polecam https://finrada.pl/pozyczki

Napisano 28 styczeń 2020 - 15:01

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz firm kilka ofert kredytów:

- BIZnest Kredyt w Ratach dla Przedsiębiorców (do 800 000 zł na biznes z prowizją od 0 % - maksymalna kwota kredytu dla klientów rozliczających się z Urzedem Skarbowym w formie Pełnej Księgowości, maksymalna kwota kredytu bez zabezpieczeń i poręczycieli do 550 000 zł, maksymalny okres spłaty to 144 miesiące);

- BIZnest Kredyt na Rozwój - kredyt inwestycyjny dla przedsiębiorcy zabezpieczony gwarancją COSME do 550 000 zł na 144 miesiące,

- BIZnest Limit w Koncie – Przedsiębiorca (dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy, wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie, możliwość automatycznego odnowienia limitu, nawet do 250 000 zł);

- Kredyt dla rodzinnych firm do 350 000 zł (oferta dla klientów rozliczających się w formie książki przychodów i rozchodów, w tej ofercie można elastycznie dopasować warunki spłaty. Klient decyduje o dacie płatności raty lub zawiesisz spłatę nawet na 3 miesiące).

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl


jawoorek

Napisano 28 styczeń 2020 - 11:51

Wyobrażenie na temat tego, czym dokładnie jest Biuro Informacji Kredytowej często odbiega od tego czym faktycznie jest BIK. Polecam poniższy artykuł, który w prosty sposób wyjaśnia, na czym dokładnie polega rejestrowanie danych w BIK i jaki ma to wpływ na zdolność kredytową:

https://morebanker.p...acji-kredytowej


Napisano 23 styczeń 2020 - 19:01

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Mata

Napisano 04 styczeń 2020 - 18:53

Propozycje pożyczek dla firm https://hipokredyt.p...y-dla-firm.html Każdy chyba tam coś znajdzie dla siebie odpowiedniego  :)


gorky

Napisano 03 styczeń 2020 - 18:02

Ja z pożyczkami miałem długą historię, polecam brać pożyczki tylko kiedy mamy szanse ją spłacić... A jeżeli chcecie uniknąć kosztów pożyczki i oddać tyle samo ile pożyczacie to taką ofertę ma firma ' smart pożyczka ' - realne zero kosztów na pierwszy raz


mgzeta

Napisano 30 grudzień 2019 - 14:11

Możesz zobaczyć jeszcze na Finiata.pl — ale wydaje mi się, ze oni udzielają odnawialnej linii finansowania tylko firmą. No i chyba BIK sprawdzają. Ale jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. A nuż uda się pożyczyć pieniądze na dobrych warunkach. 


drg31919

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:37

Aby wziąc pożyczkę wystarczy mieć 18 lat. Sprawdźcie sobie oferty na stronie: https://pozyczkiprem...czki-od-18-lat/ naprawdę jest w czym wybierać, bo mają bardzo szeroką bazę chwilówek


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)