Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szybka pożyczka dla Twojej firmy.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mgzeta

Napisano dziś, 15:24

No formalności nie ma żadnych, instalujesz aplikacje, na Finiata.pl możesz ją pobrać na telefon. Rejestrujesz się, podajesz dane firmy i czekasz na decyzje. Z tego co wiem, to sprawdzaja w BIG. W ciagu max 2 dni masz decyzje i dostępny limit, który wypłacasz na swoje konto do dyspozycji firmy. 


Napisano 19 marzec 2019 - 16:06

Najważniejsze jest oprocentowanie. Czy możesz powiedzieć jak wyglądają formalności? Sprawdzanie w BIG itp.?


mgzeta

Napisano 13 marzec 2019 - 11:22

Na www.finiata.pl masz wszystkie szczegóły. To biznesowa linia kredytowa z możliwością wypłaty w dowolnym czasie. Co ciekawe, w kilku krokach można otrzymać dostęp do limitu bez zbędnych formalności w przeciwności do banków. I to szczerze do mnie przemawia. Ale co do warunków jeszcze nie sprawdzałam. 


Kowalczuk

Napisano 12 marzec 2019 - 15:02

A co to jest ta Finiata o której wspominasz? No i jakie warunki finansowania oferuje. Bo mozliwości dla biznesu jest dużo, ale pytanie czy wszystkie oferty są opłacalne. Najważniejsze to chyba oprocentowanie i same warunki.


mgzeta

Napisano 08 marzec 2019 - 14:14

Oszczędzanie jest jednak czasochłonne. Czasami w biznesie tak sie zdarza, że potrzebujemy szybkiego finansowania. Banki mają sporo ofert, oraz takie podmioty jak Finiata również. Ale gdzie udać się po ofertę? Czym się sugerować przy wyborze? 


Napisano 06 marzec 2019 - 21:10

Generalnie pożyczek nie polecam. A co powiesz na dobre konto oszczędnościowe albo lokatę? Toyota Bank oferuje bardzo fajne warunki na właśnie konto oszczędnościowe, więc jeśli masz trochę wolnych środków, to polecam ulokować.


Robert_78

Napisano 02 marzec 2019 - 12:34

Sam ostatnio musiałem skorzystać z oferty szybkiej pożyczki, żąden bank nie był w stanie udzielić mi wsparcia fiansowego. Sprawdzałem, porównywałem i zdecydowałem się na firmę Provema, dziś wiem,że to była trafna decyzja. Szybka i łatwa pożyczka na prostych zasadach, elastyczny harmonogram spłat.


Taliczan

Napisano 01 marzec 2019 - 17:48

Pożyczkę przez Internet możesz otrzymać w kilka chwil.
Na podanej poniżej stronie znajdziesz również inne przydatne propozycje, takie jak leasing, factoring, informację gospodarczą, księgowość dla firm, oferty rachunków bankowych i kart kredytowych. Możesz od razu złożyć odpowiedni wniosek przez Internet. Wszelkie umowy otrzymasz przez kuriera, lub zawrzesz elektronicznie.
Wszelkie oferty są tam aktualizowane na bieżąco, przy współpracy grupy Bankier. Dla osób nie orientujących się to ta sama grupa do której należy między innymi Allegro. https://europejskie....y-dla-firm.html

podatkowy2019

Napisano 27 luty 2019 - 18:21

Czy słyszeliście może o firmie Ascot Finance, oferta skierowana do przedsiębiorców. Niestety kredyt nie może być realizowany przez bank, dlatego zastanawiam się nad taką opcją?


Baklazanka

Napisano 26 luty 2019 - 14:26

Firma Smartvest inwestuje w przedsiębiorców. Można u nich uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości Formalności mają mało, wystarczy jeden wniosek. Poprzednich historii kredytowych też nie sprawdzają, więc naprawdę u nich nie ma większych problemów ze wzięciem pożyczki dla firmy. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)