Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szybka pożyczka dla Twojej firmy.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Kowalczuk

Napisano 01 kwiecień 2019 - 09:14

Przyjemnie się bierze każdą pożyczkę @MIreczekW, ale spłacanie już nie jest takie przyjemne. W Bankach mają dużo formalności i na decyzje kredytową się czeka dość długo. W przypadku firmy może to być kluczowe. Czasami czas jest cenny. Ja na www.finiata.pl

zapytałem na czacie online i poinformowali mnie, ze decyzja jest w przeciągu 15 minut jeśli wszystkie dokumenty są poprawnie wysłane. Czyli szybko, i klienci potwierdzają to w opiniach na Opineo.


MireczekW

Napisano 29 marzec 2019 - 15:36

Masz wiele mozliwości jeżeli chodzi o pożyki. Chyba dobrym rozwiązaniem, moga być takie https://www.pozyczka-prywatna.pl pozyczki prywatne od zaraz. gdy nie ma aż tyle formalnosci i czas oczekiwania na decyzje jest krótki to samą pożyczkę bardzo przyjemnie się bierze.


mgzeta

Napisano 28 marzec 2019 - 15:49

A czy wiesz moze jaki czas należy prowadzic firmę? Bo w Bankach ten czas to minimum 12 miesiecy. Na www.finiata.pl okres prowadzenia działalności to minimum 6 miesięcy, czyli już zdecydowanie lepiej niż w bankach. I jeśli koszty sa takie jak pisze @Kowalczuk to jest to opłacalna opcja, szczególnie, że jeśli mam możliwość spłacenia pożyczki szybciej to opłaty są bliżej niższej granicy. Czyli oszczędzamy. 


mamarek44

Napisano 28 marzec 2019 - 10:10

A czy ktoś z was słyszał może o AasaDlaBiznesu? Z tego co widzę to mają na prawdę korzystne opcje kredytowe dla firm. Pieniądze na start lub rozwój firmy w wysokości 10.000 na 36 miesięcy można u nich pozyczyć bez ukrytych kosztów nawet w 15 minut!


Kowalczuk

Napisano 27 marzec 2019 - 09:53

Ja z samej ciekawości sprawdzałem na stronie Finiaty i tam w kalkulatorze są opisane koszty. Jest napisane dokładnie tak:

 

"W cenę produktu wliczone są dwa koszty: stała miesięczna opłata abonamentowa w wysokości zaledwie 0.333% oraz należność za korzystanie z limitu: od 2.08% do 2.92% naliczana tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty z limitu (do kwoty zostanie doliczony częściowy VAT)" .

 

Czyli z tego co widzę, to warunki są nawet lepsze niż w niektórych bankach i mniej formalności, co w biznesie jest czymś dobrym.


mgzeta

Napisano 21 marzec 2019 - 15:24

No formalności nie ma żadnych, instalujesz aplikacje, na Finiata.pl możesz ją pobrać na telefon. Rejestrujesz się, podajesz dane firmy i czekasz na decyzje. Z tego co wiem, to sprawdzaja w BIG. W ciagu max 2 dni masz decyzje i dostępny limit, który wypłacasz na swoje konto do dyspozycji firmy. 


Napisano 19 marzec 2019 - 16:06

Najważniejsze jest oprocentowanie. Czy możesz powiedzieć jak wyglądają formalności? Sprawdzanie w BIG itp.?


mgzeta

Napisano 13 marzec 2019 - 11:22

Na www.finiata.pl masz wszystkie szczegóły. To biznesowa linia kredytowa z możliwością wypłaty w dowolnym czasie. Co ciekawe, w kilku krokach można otrzymać dostęp do limitu bez zbędnych formalności w przeciwności do banków. I to szczerze do mnie przemawia. Ale co do warunków jeszcze nie sprawdzałam. 


Kowalczuk

Napisano 12 marzec 2019 - 15:02

A co to jest ta Finiata o której wspominasz? No i jakie warunki finansowania oferuje. Bo mozliwości dla biznesu jest dużo, ale pytanie czy wszystkie oferty są opłacalne. Najważniejsze to chyba oprocentowanie i same warunki.


mgzeta

Napisano 08 marzec 2019 - 14:14

Oszczędzanie jest jednak czasochłonne. Czasami w biznesie tak sie zdarza, że potrzebujemy szybkiego finansowania. Banki mają sporo ofert, oraz takie podmioty jak Finiata również. Ale gdzie udać się po ofertę? Czym się sugerować przy wyborze? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)