Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szybka pożyczka dla Twojej firmy.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Adaś2486

Napisano 05 marzec 2020 - 11:16

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.


Gustav2

Napisano 06 luty 2020 - 16:12

Jeśli jesteś w naprawdę kiepskiej sytuacji finansowej, możesz też pomyśleć o pożyczce dla firmy bez BIK. Tutaj przeczytasz o niej więcej.


mgzeta

Napisano 30 grudzień 2019 - 14:14

Finiata.pl nadal ma bardzo dobre opinie na portalach z opiniami. I z tego co wiem to plusem jest to, że wszystko można załatwić online i szybko można spodziewać się decyzji. Chyba najszybciej, bo banku jeśli chodzi o decyzje dla firm strasznie zlewają i trwa to. A wiadomo, ze w biznesie wszystko dzieje sie dynamicznie. 


drg31919

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:35

Tu macie MEGA dobre pożyczki dla firm. Jeżeli dopiero co otwieracie biznes albo prowadzicie większą firmę no to polecam zobaczyć te oferty: https://pozyczkiprem...la-firm-online/


Anna Chyc

Napisano 06 grudzień 2019 - 14:28

Kiedy potrzebuję pożyczki, zwracam się tylko na stronę https://finrada.pl/pozyczkiZnam ten serwis od dawna i jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Zawsze mogę wybrać to, co podoba mi się najbardziej, i załatwienie formalności zajmuje tylko 15 minut.


podatkowy2019

Napisano 10 lipiec 2019 - 10:10

Wszelkie finansowanie dostępne dla firm, warto analizować zarówno ze źródeł bankowych jak i pozabankowych. W ostatnim czasie powstało szereg ciekawych projektów jak Kredytmarket czy wspomniana tu Finiata, które umożliwiają pozyskanie dodatkowych środków na inwestycje. Warto na bieżąco weryfikować takie oferty, choćby za pomocą specjalistycznych portali jak Gafsa , które na bieżąco przeprowadzają weryfikację kosztów tego typu pożyczek.


RafalM

Napisano 23 maj 2019 - 08:18

Gdy potrzebujemy uzyskać zdolność kredytowa to polecam firmę Habza Finanse, która pomaga uzyskać wszelkiego rodzaju kredyty, pożyczki na odpowiednich dla nas warunkach. Posiadają wiele pozytywnych opinii, więc co do rzetelności bym się nie martwił - Polecam!


Kordi33

Napisano 08 maj 2019 - 08:14

W sytuacji gdzie, potrzebujemy dość sporej gotówki warto skorzystać z pomocy doradcy, który pomoże na wybrać kredyt na dobrych warunkach. 

Coraz częsciej zaczyna się korzystać z takiej oferty. Bardzo dobrą opinią cieszą się specjaliści z HabzaFinanse. Mają bardzo bogatą ofertę i są już dość sporo na rynku.
Warto zajrzeć tutaj i zapytać o radę któregoś ze specjalistów.


Agnieszka77

Napisano 07 maj 2019 - 12:36

Pożyczka dla firmy? To tylko za pośrednictwem strony https://pozyczkowy-portal.pl/

Myślę, że porównywarki są obecnie bardzo przydatnym narzędziem, który oszczędza nasz czas i pomaga w wyborze odpowiedniego produktu.


Napisano 04 maj 2019 - 19:53

Każda pożyczka musi być przemyślana, bo łatwo mozna się wpędzić w maliny. Ale linie kredytowe umożliwiają bardzo sensowne korzystanie z przyznanego kredytu. W Toyota Bank bardzo fajnie jest to rozwiązane w kontach firmowych.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)