Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: szybka pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 31 marzec 2020 - 14:18

W wonga można mieć więcej niż jedną pożyczkę w tym samym czasie?

 

Witam! Natan, nie. W wonga.com możesz mieć tylko jedną pożyczkę w tym samym czasie. O kolejną pożyczkę możesz się starać od razu po spłacie poprzedniej. Jeśli posiadasz pożyczkę ratalną, spłacasz ją w terminie to po 125 dniach od daty wzięcia tej pożyczki udostępniamy możliwość jej doładowania (podwyższenie kwoty wypłaty) – oczywiście jeśli Twoja zdolność kredytowa na to pozwoli.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


MalgorzataM

Napisano 22 marzec 2020 - 15:32

W wonga można mieć więcej niż jedną pożyczkę w tym samym czasie?

CHyba tak, ale tylko ta pierwsza jest bez procentów, za każdą kolejna płacisz oprocentowanie. Ogólnie przeglądałam ostatnio na https://niska-emeryt...wy-czy-klopoty/ różne tam przykładowe oferty szybkich pożyczek i doszłam do wniosku że najlepiej jest brać 1 pożyczkę w 1 firmie, wtedy masz 0% i potem omijać już tą firmę ibrać w innych, wtedy zawsze bez odsetek się spłaca;) trochę na cwaniaka, ale trrzeba sobie radzić


Napisano 22 marzec 2020 - 09:41

W wonga można mieć więcej niż jedną pożyczkę w tym samym czasie?


justynakrosno

Napisano 20 marzec 2020 - 16:24

ja brałam pożyczkę z ImperiumFinanse.pl ale bankową szybko i bez problemowo, polecam https://imperiumfina...edyt-gotowkowy/


Frannie

Napisano 20 marzec 2020 - 08:37

Pożyczki przez Internet to super sprawa – oferty dostępne w sieci są często dużo lepsze, niż to na co możemy liczyć w punkcie obsługi czy banku, pozwalają nam zaoszczędzić sporo czasu, który normalnie trzeba poświęcić na odwiedzanie placówek, a wszystkie formalności przeprowadzane są przez Internet, nie trzeba nawet odchodzić od komputera. Na stronie https://porownano.pl znajdziesz porównanie szybkich pożyczek gotówkowych.


Anna Chyc

Napisano 21 listopad 2019 - 14:50

Szukasz pożyczki, a nikt Ci jej nie chce udzielić ? Sprawdź pod adresem: https://finrada.pl/pozyczki
A może chcesz poznać oferty wielu firm w jednym miejscu? W takim razie zapraszamy tu: https://finrada.pl/pozyczki


fashion.victim

Napisano 04 październik 2019 - 09:44

Jeżeli potrzebujemy na już pieniędzy, bo nam do czego brakuje, ale na co dzień ogólnie pieniądze mamy, to ok, można w to wchodzić, ale na ogół bym uważała. Niestety po szybkie pożyczki często sięgają osoby bez dochodów i zadłużone, a to błąd.


jawoorek

Napisano 28 sierpień 2019 - 10:06

Moim zdaniem warto porównać różne opcje i wybrać tę, która odpowiada najbardziej. Osobiście skorzystałem z https://morebanker.pl. Znajdziecie też sporo przydatnych porad i wskazówek.


Matorlik

Napisano 22 sierpień 2019 - 15:22

Chwilówki online - czy to szybkie, czy to te, na które trzeba czekać nieco dłużej są dla ludzi dojrzałych. Tak jak każdy produkt finansowy. I oczywiście dla osób pełnoletnich. Jeżeli chcesz otrzymać kredyt typu te szybkie pożyczki online oferowane przez serwisy wymienione tutaj: https://darmochwilowka.pl, powinieneś mieć udokumentowane dochody i być pewnym, że zaciągnięte zobowiązanie na pewno spłacisz. Z góry odrzuć podmioty, których zachętą jest oferowanie pieniędzy bez BIKu, itd. Może się to źle skończyć


Looky

Napisano 07 czerwiec 2019 - 17:12

Czy w wonga można otrzymać pożyczkę jeżeli mam kredyt w banku?

 

Nie ma przeszkód, choć wpływa to na Twoja zdolność kredytową. Najważniejsze jakie masz dochody, stałe koszty życia oraz należności do spłaty. Jak masz wysokie dochody to bez problemu dostaniesz pożyczkę. Wonga udziela pierwszej prawie darmowej pożyczki (koszt 10zł). Jakbyś nie dostała pieniędzy z Wongi to sprawdź sobie inne darmowe: https://finansowylow...erwsza-za-darmo około 30 darmowych, więc jest w czym wybierać. Większość darmowych jest na 30 dni, w Wonga masz na 60 dni a to w przypadku tych pożyczek jest długi okres - plus dla tej firmy.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)