Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: windykacja należności - jak odzyskać dług?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Jol70po

Napisano 24 luty 2020 - 22:16

Skutecznej pomocy w związku z odzyskaniem długu w Tychach udzieliła mi firma Edg-polska.pl. Obsługa wyjątkowo fachowa i kompetentna. Wszystko załatwione sprawnie i w umówionym terminie. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.


GregoryLut

Napisano 24 styczeń 2020 - 21:56

Profesjonalne usługi windykacyjne świadczy firma https://profitinkaso.eu/. Pomagają skutecznie odzyskać należności i nie pobierają dużych opłat. Dobra obsługa i współpraca na korzystnych warunkach.


Napisano 13 grudzień 2019 - 14:26

Z większymi problemami warto zwrócić się do firm windykacyjnych. Jedną z lepszych według mnie jest Deputo, dzięki której odzyskałem swoje stracone środki w szybki tempie.


Napisano 12 grudzień 2019 - 14:29

Odzyskanie długu warto zlecić firmie windykacyjnej, ja zlecałem firmie Deputo, która szybko i bez problemu odzyskała moje stracone pieniądze.


Napisano 24 październik 2019 - 09:58

Czasem nie ma jest taka sytuacja, że nie ma wyjść i trzeba skierować sprawę  do komornika. Ja korzystam z usług  tej kancelarii  Komornika Sądowego Anny Groblewskiej  w Barcinie. Jeżeli ktoś jest z tych okolic i potrzebuję takiej pomocy to kancelaria znajduję się na Słowackiego. 


gorskibart7

Napisano 23 październik 2019 - 11:36

Niestety sytuacja wygląda tak, że w wielu przypadkach nawet nie opłaca się  w ogóle windykować należności. Jeżeli dług jest bardzo duży i dłużnik strasznie się opiera to nie raz trzeba postawić na postępowanie komornicze. Interesowaliście się może już takim tematem? Tu warto też zajrzeć na stronkę https://gospodarka.d...kutecznosc.html Znajdziecie tu artykuł poświęcony pracy komornika. Dowiecie się tu jak wygląda cały proces zatrudnienia w branży komorniczej. Wiem, że od jakiegoś czasu jedynie studenci prawa z tytułem magistra mogą starać się o taką pracę.


Napisano 14 październik 2019 - 13:34

Samemu jest to trudne. Kiedyś nawet, aby sprawdzić na własnej skórze sama zgłosiłam pozew do sądu. Po 1,5 roku sąd raczył rozpatrzeć wniosek. Po kolejnych 3 miesiącach miałam już nakaz zapłaty. Poszłam do komornika i niestety kolejny rok nic nie robienia - dla komornika zbyt mała kwota (ok. 10 000). Nawet nie sprawdzili, co dłużnik ma w siedzibie firmy. Potem zmieniłam podejście i większość usług świadczę albo z opłatą z góry, albo z 50% zadatkiem i opłatą reszty w trakcie odbioru. Przy usługach stałych korzystam z pomocy kancelarii prawnej (jeśli jesteś z Warszawy polecam mec. Staniszewski), ponieważ najczęściej pismo od prawnika szybko mobilizuje do uregulowania długu. Natomiast generalna zasada, jeśli się da przekazywać towar / usługę po jej opłaceniu. A w sytuacji, kiedy ktoś non stop zalega z płatnościami, po prostu zrezygnować z takiej współpracy. Jak policzysz koszty kontaktów, nerwów i możliwość odzyskania tylko części pieniędzy, to okazuje się, że taki Klient jest nieopłacalny.


rydzyjek

Napisano 09 październik 2019 - 12:14

Większość postępowań egzekucyjnych jest nieefektywna, podobnie jest z windykacjami prowadzonymi przez firmy windykacyjne, rejestry dlugów to już w ogóle tragedia - zerowa skuteczność. Próbowałem odzyskać pieniądze na wszystkie trzy wymienione wyżej sposoby, kompletnie bezskutecznie. Pozostało mi tylko próbować sprzedać dług ale to jest dług prywatny i widze że z tego chyba też nic nie będzie: http://www.windykato...ywatnego-dlugu/ Jeszcze może o wyłudzenie go oskarżę ale i to nic nie da bo sprawę umorzą. 


Pamela

Napisano 05 grudzień 2018 - 12:20

Nie zawsze od razu musimy szukać prawnika i zgłaszać się do kancelarii prawniczej. Warto czasami poszukać informacji w internecie, zaznajomić się z tematem. Ja wiele razy korzystałam z blogów prawniczych i z przeróżnych artykułów pisanych przez prawników.


asari

Napisano 03 grudzień 2018 - 02:10

»

No niestety odzyskanie długów to często bardzo trudne zadanie. Bez prawnika zdecydowanie się nie obędzie. Tutaj można poczytać jak wygląda skuteczna windykacja należności w opolu Trochę to skomplikowane i nie zawsze udaje się odzyskać 100% zadłużenia, ale warto wtedy skorzystać z pomocy profesjonalistów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)