Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Firmy pozyskujące fundusze unijne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 luty 2019 - 21:42

To prawda, zajmą się wszystkim od zgromadzenia dokumentów po rozliczenie. Niestety obroną swoich racji musisz zając się osobiście 


anastazja4390

Napisano 04 luty 2019 - 19:31

Jest wiele ciekawych mozliwości pozyskania środków na rozwój nowoczesnych technologii czy badania nad takowymi, zerknij na programy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, w formalnościach pomoże Ci nobilitus.pl - maja spore doświadczenie w takim obszarze


Forumowicz84

Napisano 30 listopad 2018 - 20:53

Firma https://www.a1europe...e-unijne/b_atfhmoże pomóc Ci w otrzymaniu dotacji unijnych i jest to bardzo proste, wbrew pozorom. Ludziom wydaje się, że jest to ciężka droga, która może zakończyć się niepowodzeniem, ale uwierzcie, nie jest tak źle! Jeśli macie kogoś do pomocy, to śmiało możecie walczyć o realizację Twoich planów.


Elvira

Napisano 31 lipiec 2018 - 14:21

Ja zaufałabym firmie z akredytacją Ministerstwa Rozwoju. Taka firma na pewno jest godna zaufania. Warto też sprawdzić, jakimi sukcesami może się firma pochwalić. Dlatego ja polecam znajomym firmę Ellipsis Innovation. Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt i warunki współpracy. Niewiele firm może się pochwalić takimi sukcesami w pozyskiwaniu dotacji.


bilok

Napisano 30 maj 2018 - 13:10

Dofinansowaniami unijnymi zajmuje się też firma ELPARTNERS z Wrocławia, tutaj jest ich strona internetowa: http://elpartners.pl - warto zajrzeć chociażby dlatego że mają system ekspercki który pomaga dobrać odpowiednie dofinansowanie do profilu działalności. Dobry sposób na dodatkowe środki na działalność!


AGM_Konsulting

Napisano 26 kwiecień 2018 - 09:24

Zapraszamy do nas - dotacje unijne są naszą główną gałęzią działalności. Oferta zakłada:

  • rozpoznanie potrzeb Klienta
  • dobór odpowiedniego programu i działania,
  • optymalizację projektu pod kątem wymogów programowych i kryteriów oceny
  • przygotowanie kompletu wymaganych dokumentów,
  • zarządzanie projektem, aż po jego rozliczenie.

Ponadto zajmujemy się wdrażaniem Systemów Zarządzania ISO, audytami, kadrami oraz outsourcingiem środowiskowym. Więcej dostępne na naszej stronie internetowej. Zapraszamy - pierwsze konsultacje za darmo!


Patka79

Napisano 21 grudzień 2017 - 12:12

Ja słyszałam o tej firmie i nawet zastanawiałam się nad jej ofertą, ale ostatecznie zdecydowałam się na usługi firmy https://dotacjenainn...otacje-dla-msp/ Fundusze UE w Perspektywie Finansowej 2014-2020 oferują szereg możliwości dofinansowania innowacyjnych projektów realizowanych przez firmy małe lub średnie. Podobnie jak w poprzednim rozdaniu środków UE, wsparcie finansowe będzie dostępne w programach regionalnych albo w programach krajowych. Dofinansowanie przeznaczone jest na pokrycie części kosztów realizacji projektu. Wysokość dofinansowania zależy od wielkości przedsiębiorstwa i rodzaju prac badawczo rozwojowych.


Tamara90

Napisano 19 październik 2017 - 12:42

Mi się wydaje, że takich informacji zawsze warto poszukać w Internecie. Przynajmniej w moim przypadku zawsze się to sprawdza :)


Napisano 26 wrzesień 2017 - 13:08

Polecam firme z Krakowa A1 Europe Sp. z o.o. Od lat pozyskuja dotacje i widac, ze znaja sie na rzeczy. Maja kompetentnych pracownikow z ktorymi wspolpracuje sie z przyjemnoscia. Z nimi przeszly nam dwa waane i duze projekty. Bardzo polecam! 


Brevio

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:10

Witam,

Poszukuję osób chętnych do założenia własnej działalności gospodarczej w ramach projektu DOBRY START W BIZNESIE. Projekt przewiduje wybór jednej z trzech możliwości rozwoju:

1. Rozwiń swój własny pomysł na biznes

OFERUJEMY PIENIĄDZE NA OTWARCIE DZIAŁALNOŚCI!

DOTACJA W WYSOKOŚCI: 24 000 ZŁ

WSPARCIE POMOSTOWE: 1750 ZŁ/MC PRZEZ 6 MC

 

2. RESEARCHER / BROKER / ANALITYK INFORMACJI

Nie posiadasz doświadczenia, a zależy Ci na jego zdobyciu?

Jesteś kontaktowa/y i nie boisz się wyzwań?

Chcesz być niezależny finansowo?

Chcesz pracować, ale możesz poświęcać na pracę tyle czasu ile uda Ci się wygospodarować pomiędzy innymi zajęciami?

Oferujemy Ci możliwość stałej współpracy, przygotujemy Cię merytorycznie i wesprzemy finansowo w rozwinięciu własnej działalności gospodarczej.

Będziesz pracował dla renomowanej firmy z branży social media, zdobędziesz doświadczenie i pożądany na rynku zawód.

 

3. MOBILNY REKRUTER / AGENT KARIERY

Szukamy osób, które będą na co dzień zajmowały się aktywną pracą rekrutera/ agenta kariery.

Co to oznacza?

Oznacza to, że musisz być tam gdzie są ludzie, w ich codziennym środowisku pracy i życia. Twoim zadaniem będzie ich poznać, zarazić chęcią rozwoju, będziesz ich wspierał w poszukiwaniu nowej pracy, nowych wyzwań zawodowych. Pomożesz im przejść przez procesy rekrutacyjne, udzielisz im wsparcia merytorycznego, zaproponujesz doradztwo zawodowe i systemy szkoleń.

 

Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby spełniające wszystkie dwa niżej wymienione kryteria:

1. Osoby od 30 roku życia pozostające bez zatrudnienia

2. Osoby, które uczą się, pracują lub zamieszkują na obszarze jednego z powiatów woj. dolnośląskiego: wrocławskiego, wołowskiego, górowskiego, lwóweckiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, lubańskiego, złotoryjskiego, legnickiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, wałbrzyskiego, kamiennogórskiego, strzelińskiego, polkowickiego oraz ząbkowickiego.

 

Zapraszamy tych wszystkich, którzy:

Mają własny pomysł na biznes – pomożemy go zrealizować!

Chcą być niezależni, ale nie wiedzą co mogliby robić – doradzimy gotowe rozwiązania, pokażemy co możesz robić aby stać się niezależnym przedsiębiorcą.

Zgłoś się do nas!

 

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, proszę o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który znajduje się na stronie: www.dotacjanabiznes.com.pl  à zakładka: o projekcie Rekrutacja. Formularz ten należy wysłać na adres korespondencyjny:

EBDF

Biuro projektu

Dobry start w biznesie

Eureka Sp. z o.o.

ul. Kościerzyńska 10

51-416 Wrocław

 

Aby przyspieszyć proces, może Pan/Pani wysłać skan formularza na adres e-mail: kariera@brevio.pl (jednak konieczne jest przesłanie formularza Pocztą Polską!)

 

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)