Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: własny biznes


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

rei

Napisano 16 wrzesień 2021 - 12:26

Jestem młodą mamą i teraz też szukałam sposobu  na to, jak mogłabym sobie dorobić co nieco gorsza. Ku mojemu szczęściu znalazłam stronę https://outletboxx.com/  - gdzie mogę kupować w boxach popularnych marek ubrania i nie tylko w hurtowej cenie. Doszłam więc do wniosku, że będę prowadziła na fb sprzedaż. 


emdzej

Napisano 07 wrzesień 2021 - 07:57

Własny biznes w Internecie to fajna sprawa ale nawet jak ma się oryginalny pomysł, to nic po nim jeśli nie mamy odpowiedniej promocji. Co prawda kilka rad w tym zakresie zaciąghnełem z https://forumbiznesngo.pl/ ale ani tak czuję że mam braki. Niby reklamy idą przez Facebook ads czy Google ale nie przynoszą aż tak dobrego zwrotu jak u innych.


Maggie134

Napisano 06 wrzesień 2021 - 00:17

Prowadzę od pięciu lat piekarnię i przez uszkodzony kocioł parowy nie mogliśmy zrealizować planów produkcyjnych, dosłownie cała produkcja stanęła w miejscu na kilka dni. Po konsultacji z mechanikiem wadliwa okazała się zwykła pierdółka - uszczelka do kotła. W sklepie http://www.energos-pro.pl/ zamówiłam uszczelkę i poinformowałam, że zależy mi na szybkiej dostawie, gdyż zakład stoi od kilku dni i dzięki szybkiej wysyłce następnego dnia wznowiona została produkcja, polecam.


Napisano 05 wrzesień 2021 - 07:39

Jeśli prowadzicie własny biznes, w którym wysyłacie swoje produkty do klientów, to polecam wam firmę Smartpack, która oferuje dobrej jakości opakowania, które można dowolnie spersonalizować, na przykład nadrukowując logo.

mgzeta

Napisano 30 lipiec 2021 - 10:05

Obecnie Internet daje nam wiele możliwości na własny biznes. Myślę, że jedną z lepszych firm jest sklep internetowy. I wygodniejszą. Na https://ehurt.eu/pro...6-41-12par.htmljest dostępna oferta jednej z hurtowni obuwia damskiego. Teraz takie zamówienia również można składać online, więc prowadzić biznes można całkowicie z domu. Bez konieczności posiadania nawet własnego, dużego magazynu. 


wolna

Napisano 26 lipiec 2021 - 10:18

Co powiecie na to, aby otworzyć sobie laboratorium? Warto się nad tym poważnie zastanowić. W internecie można zamówić różnego rodzaju akcesoria laboratoryjne, między innymi naczynie laboratoryjne: https://danlab.pl/na...-laboratoryjne/


gorgon

Napisano 23 czerwiec 2021 - 01:23

Całkiem ciekawym pomysłem na biznes jest  punkt kurierski z tego względu, że nie trzeba dużego wysiłku by go otworzyć. Wystarczy posiadać lokal, potem podpisuje się umowę i w zasadzie można rozpocząć działalność


zimbol

Napisano 22 czerwiec 2021 - 15:13

Prowadzę własny salon kosmetyczny już dwa lata i wszystko idzie po mojej myśli, z czego jestem bardzo zadowolony. Mam sprzęt do salonu kosmetycznego z firmy https://www.monduniq.pl/pli jestem zadowolony. Ich linie kosmetyczne też są świetne i jak na razie korzystam tylko i wyłącznie z nich. 


agus123

Napisano 28 kwiecień 2021 - 16:28

Posiadając własny biznes mamy obowiązek przesyłać ewidencję VAT do Ministerstwa Finansów. Każdy wie, że jest to dosyć stresujące, ponieważ chcemy, żeby wszystko zostało poprawnie zaksięgowane. Weryfikację danych pliku JPK VAT ułatwi Wam ministerstwo finansów program do fakturowania Korzystam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.


Napisano 28 kwiecień 2021 - 14:03

Prowadząc własny biznes warto współpracować z rzetelnym biurem rachunkowym. Polecam biuro TAX SAFE. Korzystam z ich usług od dawna i nigdy mnie nie zawiedli. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)