Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: własna działalność gospodarcza


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:21

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu:  bizzona.pl


karel

Napisano 30 maj 2017 - 14:33

Przy zakładaniu biznesu warto też od razu zapoznać się z wszystkimi kwestiami formalnymi, jak chociażby kwestie koniecznych składek zus bo jak wszystkie elementy typowo administracyjne będzie się miało dobrze opanowane to od razu łatwiej ze wszystkim sobie poradzić


Arkadiusz Kędra

Napisano 30 maj 2017 - 12:15

To prawda. Założenie własnej działalności gospodarczej nie jest aż tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wymaga oczywiście nieco zachodu, ale tak na dobrą sprawę większość z nas poradzi sobie z tym bez problemu. Przy czym warto wiedzieć, z jakich niezwykle przydatnych narzędzi możemy skorzystać, szukając usług firm zewnętrznych, chociażby w przypadku gdy interesuje nas stworzenie strony www, czy też sprzątanie lokalu. Możemy tutaj śmiało sięgnąć po kalkulatordlafirm.pl. Dzięki niemu mamy bowiem szansę na porównanie cen różnych przedsiębiorstw, ich negocjowanie, jak również wybranie optymalnych dla nas rozwiązań. 


andrzej.krol

Napisano 12 maj 2017 - 19:31

 

A ja mam takie pytanie... Właśnie jestem na etapie zakładania własnej działalności gospodarczej - zajmuję się tłumaczeniami z włoskiego - ale trochę przeraża mnie zrobienie tego samej. Znajomi namawiają mnie, żebym skorzystała z pomocy biura rachunkowego. Słyszałam, że warszawskie biuro rachunkowe Gama jest bardzo dobre i profesjonalne i chyba zdecyduję się na ich pomoc. Co o tym myślicie? Wy zakładaliście taką działalność sami?

 

 

Polecam osobiście http://gotowa-dzialalnosc.pl/, można skorzystać z wyboru gotowych spółek ale też zapytać o pomoc prawną i rachunkową.


www.bezszefa.pl

Napisano 08 maj 2017 - 13:03

Założenie firmy nie jest trudne, wystarczy złożyć wniosek do urzędu miasta oraz formę opodatkowania w US

 

Na naszej stronie może Pani też poczytać o ciekawych informacjach na temat założenia firmy. Pozdrawiamy


Kraktax

Napisano 07 maj 2017 - 20:35

Żeby założyć działalność, nie potrzeba pomocy biura. Na pewno Pani sama sobie poradzi - wystarczy jedna wizyta w urzędzie i wpis do CEiDG.


Napisano 07 maj 2017 - 18:35

U nas super się sprawdza gama z Myśliborskiej, widać że bazują już na sporym doświadczeniu ale też nie zostają w tyle jeżeli chodzi o ciągłe zmiany przepisów za czym  nieraz niełatwo jest nadążyć, jednym zdaniem profesjonalizm w każdym calu, a że u nas potrzebna jest pełna księgowość to pracy jest sporo 

 


A ja mam takie pytanie... Właśnie jestem na etapie zakładania własnej działalności gospodarczej - zajmuję się tłumaczeniami z włoskiego - ale trochę przeraża mnie zrobienie tego samej. Znajomi namawiają mnie, żebym skorzystała z pomocy biura rachunkowego. Słyszałam, że warszawskie biuro rachunkowe Gama jest bardzo dobre i profesjonalne i chyba zdecyduję się na ich pomoc. Co o tym myślicie? Wy zakładaliście taką działalność sami?


LunaW

Napisano 31 marzec 2017 - 17:07

Rynek ciągle się zmienia. Wiele zmian bywa niezauważalnych dla osób prowadzących niewielki biznes. Później nie ma czasu, aby odpowiednio zareagować. Warto szukać informacji tego typu, aby lepiej i sprawniej prowadzić swój biznes. Nikt i nic nas wówczas nie zaskoczy. Warto szukać takich informacji na stronie http://korporacjoniz.../ciekawostki/  To gwarancja sukcesu. 


forted

Napisano 31 marzec 2017 - 08:13

A ja chciałem Was zapytać o rzecz zupełnie z innej beczki, ale też związaną z biznesem. Już kilka lat zajmuję się prowadzeniem hurtowni sprzętu szkolnego. To są różne rzeczy, od tablic, przez gabloty, do apteczek i mikroskopów. Zastanawiam się właśnie nad wymianą system transportu palet, bo ostatnio szwankuje. A transport wewnętrzny to w moim magazynie kluczowa sprawa. Takie całościowe systemy oferuje Intralog - http://www.intralog....tu-wewnetrzego/. Znajomi polecają mi tę firmę, a co Wy o nich sądzicie?


GogLLo

Napisano 02 wrzesień 2015 - 02:39

Pomysł dobry, dofinansowanie można dostać, można w urzędzie pracy zapytać;) wybudować raczej też można, zależy na jakie dofinansowanie się człowiek załapie;) co do wyposarzenia to możesz je znaleźć na stronie http://www.hybryda-gastro.pl/będzie tam wszystko co Ci się przyda;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)