Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pomysł na biznes. Dom weselny?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kbfoto

Napisano 26 listopad 2019 - 12:06

Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Białegostoku to polecam sprawdzić Rezydencję Protasy, Lipcowy Ogród i Hotel Traugutta. Piękne miejsca na organizację wesela. Byłem po kilka razy w tych miejscach i powiem Ci że ciężko o lepsze. Jedzenie wyśmienite, obsługa świetna i same sala idealne. Każda w innym stylu. Od eleganckiej po rustykalną. Jak chcesz to zajrzyj na stronę internetową https://www.kbfoto.c...elna-bialystok/ i zobacz jak sale wyglądają na zdjęciach ślubnych. Kawałek za Białymstokiem jest też ładna na 200 osób. Mowa o Atlancie w Jeżewie. Dojdzie dojazd do sali ale jest tam spory hotel i trochę taniej. 


GrzegorzDut

Napisano 19 listopad 2019 - 08:03

Hej Alf,

musisz sprawdzić jak wygląda konkurencja w twoim regionie, ile jest domów weselnych, ile kosztuję wynajęcie. Na stronie GUS w bazie danych lokalnych bez problemu sprawdzisz ilość małżeństw zawartych na 1000 mieszkańców w interesującym Cię obszarze. Będziesz w stanie oszacować udział w rynku oraz ile będziesz w stanie zarobić.

 

W tego typu biznesie chyba najważniejsze są rekomendacje zadowolonych klientów, więc delikatnie się o nie upominaj. Warto też nawiązać stałą współpracę z cateringiem, DJ, zespołami.

Wrzuć linki do ich stron internetowych na swojej stronie oraz poproś ich o to samo.

 

Trzymam kciuki


Napisano 17 listopad 2019 - 12:06

Dokładnie, trzeba sprawdzić okoliczny rynek. Bo są takie miejsca, z którymi naprawdę ciężko będzie konkurować. W mojej okolicy takim miejscem na pewno będzie Pałac Domaniowski. Nie tylko sala cudowna, otoczenie, hotel, ale i świetna obsługa i rewelacyjne jedzenie, więc to naprawdę trudno przeskoczyć. :) 


fashion.victim

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:19

Ciekawy pomysł,ale tu trzeba byłoby sprawdzić rynek


pepke

Napisano 12 czerwiec 2019 - 06:57

To jest bardzo ładna sala weselna  http://dworkolesin.pl z bardzo dobrym dojazdem do Poznania czy do Zielonej Góry i specjalizuje się w organizacji wesel na bardzo wysokim poziomie. 
Otoczony jest pięknym i bogatym ogrodem, w którym można nieco odpocząć od muzyki na weselu.
Jedzenie jest pyszne. Bawiłam się tam na weselu bliskiej koleżanki i była to jedna z najlepszych imprez na jakich gościłam. Pozdrawiam. 

Napisano 18 kwiecień 2019 - 16:48

Moja znajoma prowadzi dom weselny w agrobala.pl i sa bardzo zadowoleni bo co tu dużo mówić ....robią to co lubią i to widać bo dom weselny nie jest nastawiony tylko na zysk ale na to, żeby uszczęśliwić w tym dniu pary. W tym domu weselnym robiliśmy wesele zarówno my jak i połowa mojej rodziny i każdy to bardzo miło wspomina.


Snt

Napisano 26 czerwiec 2018 - 21:47

Bardzo trudny biznes, chociaż w chwili obecnej to chyba każdy jest dość trudny. Na pewno warto sobie prześledzić tego typu blogi lifestylowe jak hotelnabłoniu  i wybrać takie rzeczy, które są popularne wśród gości, ostatnio sporo mówi się o weselach w plenerze - http://hotelnablonia...ze-zalety-wady/ciekawa sprawa i jakby umożliwić to gdzieś przy hotelu w jakimś fajnym ogrodzie... kto wie.


Napisano 19 styczeń 2018 - 21:44

To pewnie zależy od lokalizacji. Na przykład u mnie w okolicy restauracja, która ma się otworzyć dopiero w tym roku już ma rezerwacje na wesela na co najmniej dwa lata.

Napisano 14 styczeń 2018 - 20:35

Mam od 11 lat firmę cateringową. Kończę teraz budowę swojego domu weselnego. Stoły, krzesła, obrusy falbany, wózki, meble ogrodowe zamawiałem z Chin. Kupiłem tan sam towar 2 do 4 razy taniej niż w Polsce a jest to dokładnie to samo. Taj zdzierają na nas w Polsce. W marcu wypływa do mnie ostatni kontener mam w nim wolne miejsce i chętnie dla kogoś mogę coś domówić i podzielić się kosztami frachtu morskiego. Mam tam kontakty i mogę pomóc z załatwieniu wyposażenia. 608863230


Alinna

Napisano 12 styczeń 2018 - 09:02

Ale wiecie, że mając nawet najlepszy pomysł na biznes, najlepszą z możliwych obsług klienta i najlepsze z dostępnych na rynku usług wcale nie oznacza, że firma osiągnie sukces. Bo najważniejsze jest umieć się sprzedać. Dlatego reklama jest bardzo ważna, bo przecież nie będzie klientów jak od kogoś lub z czegoś o firmie się nie dowie. Dlatego polecam nawiązać współprace https://www.viperpri.../produkt/KSZ0001 jest to moim zdaniem z najlepszych internetowych drukarni. I trzeba tez pamiętać, że taka tradycyjna reklama jest też bardzo skuteczna.  czasem daje większe efekty niż reklama internetowa.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)