Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pomysł na biznes. Dom weselny?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Snt

Napisano 26 czerwiec 2018 - 21:47

Bardzo trudny biznes, chociaż w chwili obecnej to chyba każdy jest dość trudny. Na pewno warto sobie prześledzić tego typu blogi lifestylowe jak hotelnabłoniu  i wybrać takie rzeczy, które są popularne wśród gości, ostatnio sporo mówi się o weselach w plenerze - http://hotelnablonia...ze-zalety-wady/ciekawa sprawa i jakby umożliwić to gdzieś przy hotelu w jakimś fajnym ogrodzie... kto wie.


Napisano 19 styczeń 2018 - 21:44

To pewnie zależy od lokalizacji. Na przykład u mnie w okolicy restauracja, która ma się otworzyć dopiero w tym roku już ma rezerwacje na wesela na co najmniej dwa lata.

Napisano 14 styczeń 2018 - 20:35

Mam od 11 lat firmę cateringową. Kończę teraz budowę swojego domu weselnego. Stoły, krzesła, obrusy falbany, wózki, meble ogrodowe zamawiałem z Chin. Kupiłem tan sam towar 2 do 4 razy taniej niż w Polsce a jest to dokładnie to samo. Taj zdzierają na nas w Polsce. W marcu wypływa do mnie ostatni kontener mam w nim wolne miejsce i chętnie dla kogoś mogę coś domówić i podzielić się kosztami frachtu morskiego. Mam tam kontakty i mogę pomóc z załatwieniu wyposażenia. 608863230


Alinna

Napisano 12 styczeń 2018 - 09:02

Ale wiecie, że mając nawet najlepszy pomysł na biznes, najlepszą z możliwych obsług klienta i najlepsze z dostępnych na rynku usług wcale nie oznacza, że firma osiągnie sukces. Bo najważniejsze jest umieć się sprzedać. Dlatego reklama jest bardzo ważna, bo przecież nie będzie klientów jak od kogoś lub z czegoś o firmie się nie dowie. Dlatego polecam nawiązać współprace https://www.viperpri.../produkt/KSZ0001 jest to moim zdaniem z najlepszych internetowych drukarni. I trzeba tez pamiętać, że taka tradycyjna reklama jest też bardzo skuteczna.  czasem daje większe efekty niż reklama internetowa.


Ond49

Napisano 09 styczeń 2018 - 12:49

Pomysł na siebie i odpowiednia reklama to podstawa! Trzeba też mieć wiedzę i obycie się w temacie :P Według mnie dom weselny to strzał w dziesiątkę!

 

_________________________________________________

Profesjonalne środki czystości dla hoteli https://sauberlab.pl/


wera_

Napisano 29 listopad 2017 - 11:40

Każdy pomysł jest dobry, ale wszystko wymaga chęci i wiedzy by się udało i nie było wpadki. :P Życzę powodzenia!

 

__________________________________________

Oprogramowanie hotelowe http://www.intelihotel.pl/


Monkey_Funcky

Napisano 30 październik 2017 - 08:13

Pomysł sam w sobie jest dobry, tylko że aby zyskać nowych klientów to trzeba się przebić ze swoją ofertą. Konkurencja jest duża więc trzeba czymś ekstra zainteresować przyszłych nowożeńców. Z pewnością dużym zainteresowaniem cieszą się oferty wesel w górach, takie jak http://www.wesele-w-...oferta/atrakcje gdzie oprócz pięknego hotelu w cudownej okolicy, można liczyć na różnorakie atrakcje, pyszne jedzenie i naprawdę niezapomniane wrażenia.


MonikaMonika

Napisano 26 październik 2017 - 15:09

A co Wy na to, żeby kupić mieszkanie i je wynajmować? Ostatnio to popularny sposób na dochód pasywny ;p Lecz żeby zarobki były duże, to wypadałoby kupić przynajmniej jakiś apartament :) Hm, Warszawa wydaje się być pod tym względem najkorzystniejszym rynkiem :) Ja bym się przykładowo rozglądała za inwestycjami w centrum, coś takiego na przykład: http://zlotachmielna.pl/


Napisano 04 październik 2017 - 20:02

To Ty wiesz najlepiej co umiesz robić dobrze i na czym ewentualnie 
dałoby się zarobić. Ja już kilka lat temu ruszyłam z moją firmą. Wszyscy 
na początku się śmiali i uważali, że to nie wypali, dziś siedzą cicho. 
Biznes idzie dobrze, bo wkładam w niego serce i ciągle się dokształam. 
Teraz np. wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. 
Program jest bardzo ciekawy, wiele można się z niego nauczyć, a wstęp 
darmowy. Z takich okazji trzeba korzystać.

Już za 16 dni Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 i rozstrzygnięcie konkursu Mocni w Biznesie. Ciekawe kto w tym roku zwycięży? Kto z Was się wybiera? My jedziemy, bo bardzo interesuje nas 
panel o nowym jedwabnym szlaku. W ogóle program jest bardzo ciekawy.


Marlik

Napisano 03 październik 2017 - 07:35

Taki dom weselny poznań to całkiem niezła opcja. Ostatnio wesel jest dużo, więc pracy pewnie nie zabraknie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)