Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak reklamować małą firmę w sieci?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

barrro

Napisano 06 listopad 2019 - 14:40

Wp.pl

<a href=" https://www.wp.pl/ "> ppp</a>.


Napisano 14 październik 2019 - 12:35

Wiesz co ja się na tym totalnie nie znam, więc kwestie marketingu internetowego powierzyliśmy w całości Procontent. Oni tam działają, mamy raporty i widze, że sie kreci, ludzie są bardziej zainteresowani. Może do nich się odezwij? 


semseopozycj

Napisano 27 sierpień 2019 - 12:59

Małej firmie w zaistnieniu na rynku mogą pomóc odpowiednie działania marketingowe. Myślę, że powinieneś skupić się na działalności w Internecie. Poczytaj trochę na ten temat. Zacznij może od tego artykułu - https://www.pozycjon...st-seo-roznice/. Warto zwrócić się do profesjonalnej firmy, która poprowadzi wszystko tak, jak trzeba.


Strony Warszawa

Napisano 25 sierpień 2019 - 14:12

Najlepiej zgłoś się do jakiejś agencji, która wykona Ci analizę rynku i dobierze narzędzia i sposób reklamy w taki sposób aby przyniosło to korzyści finansowe. Polecam https://www.broker-media.pl/


fashion.victim

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:19

Może Google Ads? Można też postawić na inne formy pozycjonowania


mtzd

Napisano 24 czerwiec 2019 - 11:30

Możliwości z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Wiele zależy od tego jaki masz budżet na ten cel, czy chcesz się reklamować we własnym zakresie. A może chciałbyś to zlecić jakimś specjalistom z branży.

Znaków zapytania jest stosunkowo dużo, więc trudno coś konkretnego zaproponować.

Polecam zapoznać się jeszcze z https://shineonagenc...-i-instagramie/

Masz tam opisane, w jaki sposób prowadzić fanpage na facebooku oraz instagrame, aby przynosiły wymierne rezultaty.


Torcik66

Napisano 22 czerwiec 2019 - 23:44

Musisz rozważyć kilka opcji działań w zakresie marketingu firmy. Jeśli o mnie chodzi to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na zakres działań proponowany przez iWizerunek https://iwizerunek.p...rona-wizerunku/ którzy są w stanie zająć się działaniami w sieci i do tego również poprawić wizerunek Twojej firmy, który często jest nadszarpnięty z winy konkurencji tzw. czarny PR. Współpraca z nimi to czysta przyjemność i od początku widać pełne zaangażowanie oraz doświadczenie. 


aronr

Napisano 31 maj 2019 - 17:03

Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest nasza firma, należałoby zadbać o odpowiedni wygląd naszej strony internetowej. Na rynku nie brakuje firm, które mogłyby ją dla nas przygotować. Ta: websitestyle jest jedną z nich.


kendi

Napisano 24 luty 2019 - 09:53

Istnieje wiele poradników na ten temat, dostępnych bezpłatnie, więc jeśli chcesz się dowiedzieć więcej jak wygląda przykładowo Kampania Google Ads to klik w link obok i automatycznie się wyswietli. Wtedy moim zdaniem łatwiej odpowiesz na pytanie jak się promować w sieci


Sopol33

Napisano 24 styczeń 2019 - 23:11

Metod jest dużo, oj dużo. Jeśli nie masz na ten temat pojęcia to lepiej zdecyduj się na skorzystanie z pomocy agencji interaktywnej, która ułoży plan działania i wdroży go w życie. Wiadomo że to kosztuje, ale na pewno warto


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)