Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: jak założyć sklep internetowy i co za tym idzie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Lulek37

Napisano 11 wrzesień 2021 - 17:56

Warto zwrócić uwagę podczas wyboru na dobry hosting

gdziem można wykorzystać nowe technologie od siebie polecam ten hosting www


Napisano 08 lipiec 2021 - 13:22

Warto zwrócić uwagę na z pozoru drobne rzeczy, trzeba dopieszczać klienta, by chciał do nas wrócić i złożyć kolejne zamówienie. Stąd moje polecenie firmy SmartPack, czyli firmy produkującej kartonowe i personalizowane opakowania dla firm np. sprzedających wysyłkowo. Po zadrukowaniu pudełka logiem i hasłami reklamowymi kojarzącymi się z moją marką widzę, że ludzie doceniają takie gesty.

juliaKokot

Napisano 01 lipiec 2021 - 08:52

Warto też prowadzić blog. Czasami można mieć z tego więcej niż na niejednym sklepie. Przykładem jest nasz blog parentingowy https://madebylove.pl/


Brajanek

Napisano 14 czerwiec 2021 - 06:08

Tutaj widzę polecanie firm jakieś śmieszne, a od tego nie powinno się zaczynać w ogóle. Jeżeli ktokolwiek zamierza otworzyć sklep internetowy to powinien najpierw znaleźć swoją niszę produktową, taką wąską gałąź produktów, w których będzie się specjalizował. Dlaczego? Dlatego, że startując z biznesem 99% z nas nie ma takiego kapitału by konkurować z gigantami sprzedaży. Wyłożylibyśmy się na początku promocji. Obszerny artykuł z wiedzą od A do Z na temat jak założyć sklep internetowy znajdziesz tutaj https://www.designca...e-zarabial.html

Po znalezieniu niszy analizujesz konkurencję, wbrew pozorom to nie jest takie trudne, a w artykule wszystko jest ładnie opisane. Analizujesz konkurencję po to aby nie polec właśnie przy promocji, aby ci finansowania nie zabrakło w połowie drogi. Jeżeli analiza konkurencji mówi że będzie bardzo ciężko, szukaj nowej niszy, aż znajdziesz. Gdy przejdziesz przez te wszystkie etapy łącznie z projektowaniem i produkcją pozostaje promocja. To chyba najdłuższy i najdroższy etap bo promocja trwa tyle co sklep :) ale wypromowany sklep sam zarabia na swoją dalszą promocję. W artykule widziałem że są wymienione tylko dwie metody ale w sieci znajdzie wiele też innych. Te dwie jednak są najskuteczniejsze. 

 

Gdy już będziesz miał działający sklep zaczyna się szlifowanie obsługi klienta. Trzymaj jak najwyższy poziom  B)


PawełP32

Napisano 10 czerwiec 2021 - 10:47

Jeżeli chodzi o odpowiednie działania marketingowe to dla sklepów online na pewno jest dużo więcej pracy, abyście mogli docierać do nowych potencjalnych klientów oraz zaciekawić ich swoją ofertą. My dlatego zleciliśmy te działania specjalistom z agencji DigitalHill https://digitalhill....-internetowych/ którzy znają się na rzeczy i maja ogromne doświadczenie. Tym bardziej, że widzimy naprawdę pozytywne zmiany!


Stefanek

Napisano 28 maj 2021 - 08:42

Hosting ssd NVME będzie najlepszy 


sakira23

Napisano 27 maj 2021 - 23:27

Potrzebny jest hosting, dobra strona i wiedza w temacie. Na różne okazje sklepy muszą być przygotowane, aby odnotować wyższą sprzedaż. Poczytaj sobie karnawał a sklepowa półka jak powinna się prezentować.


Napisano 23 maj 2021 - 13:19

Zakładając sklep internetowy zadbaj o to, aby jego strona internetowa była atrakcyjna dla klienta i wysoko spozycjonowana. Świetne projekty stron oferuje firma Greenview. Polecam ich produkt, sam zamówiłem u nich swoją stronę i jestem zadowolony z efektów.


ralfbutton

Napisano 13 maj 2021 - 14:17

Porównywałem niedawno oprogramowanie Prestashop z rozwiązaniem komercyjnym (Comarch). 
Na Comarch znajomy producent folii ma sklep: Sklep z foliami - Pamfolie

Prestashop daje więcej możliwości konfiguracji. Comarch w sumie prostszy dla laików.

Każde równie funkcjonalne.


patiks

Napisano 04 maj 2021 - 06:18

Na pewno radzę kierunek Berberis, w sensie oprogramowania, które wam to wszystko uporządkuje. Znamy ten temat od środka i wiemy, czego się można po nim spodziewać. U nas sytuację udało się dosyć szybko poprawić, wyniki coraz lepsze i głównie o to tutaj chodziło. Docelowo osiągnęliśmy dokładnie to, na czym nam zależało. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)