Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Nowe pomysły na promocję firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Forumowicz84

Napisano 18 maj 2020 - 16:57

Ja proponuję zdecydować się na dobrze już znaną reklamę internetową, bo przynosi ona naprawdę fajne skutki. Sama zleciłam ją firmie virtualpeople.pl . Zaufałam jej, bo przez 12 lat istnienia zdążyli wyrobić sobie całkiem dobrą opinię i wprawę w marketingu, co od razu zauważyłam.


kerryjane72

Napisano 16 maj 2020 - 17:18

Zawsze w takich miejscach można dowiedzieć się czegoś nowego, czegoś ciekawego w kontekście reklamy. Trzeba być otwartym na nowe pomysły i zaskakiwać konkurencje. Zastanawiał się ktoś z was nad flagami reklamowymi, masztami, które możecie postawić sobie przed firmą? Na stronie http://agra-dobron.pl/ znajdziecie producenta. Można tu także zamówić specjalne flagi na targi branżowe oraz wiele innych flag robionych na zamówienie. Gwarantują tu montaż, serwis, transport.


rei

Napisano 10 maj 2020 - 21:30

No, dobrze... A  z jakich programów usprawniających firmę korzystacie? Ja przykładowo chce postawić na oprogramowanie do fakturowania i rozliczania oferowane przez firmę  https://melpe.pl/  . Słyszałam, że jest ono niezawodne i w razie problemów można zresztą liczyć na pomoc ze strony firmy Melpe.


wizconsultin

Napisano 06 maj 2020 - 10:00

Nie tylko promocja firmy może podnieść ją na nogi, ale również konsulting biznesowy. Dostaniemy rady o zarządzaniu naszą firmą oraz co mamy zrobić, aby nasza firma prosperowała lepiej.


Karola12b

Napisano 14 kwiecień 2020 - 07:48

W obecnej sytuacji najbardziej sensowną reklamą jest ta online. Warto zacząć współpracować z jakąś dobrą agencją marketingową, póki jeszcze nie mają cen z kosmosu :P


luke45

Napisano 09 kwiecień 2020 - 07:46

Nie tylko dotacje czy kredyty mogą pomóc w sfinansowaniu działalności firmy. Są jeszcze inne rozwiązania, chociażby obligacje. Kilka pomocnych wskazówek znajdziecie w poradniku na http://superobligacj...a-rozwoj-firmy/. Warto dowiedzieć się, jak pozyskać kapitał na rozwój firmy.


agatazabek

Napisano 27 marzec 2020 - 12:37

A budujesz świadomość marki za pomocą standardowych metod? Wizytówki, ulotki, bannery.. jeśli nie to pomyśl o tym. Mogę polecić drukarnie, która w dobrej cenie robi takie rzeczy. Enveloper, drukarnia z okolic Poznania, ale także online


kayote

Napisano 03 marzec 2020 - 15:23

Dobrym rozwiązaniem, które pozwoli na pozyskanie większej ilości klientów jest posiadanie europejskiego certyfikatu jakości. Na stronie https://europeanquality.eu/ dowiecie się na ten temat więcej m.in kiedy firma powinna sie starać o taki certyfikat oraz jakie warunki powinna spełniać by go uzyskać. 


Kasiaso

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:04

A może gadżety reklamowe dla firm? To ciekawa forma promocji i docierania do nowych klientów, a równocześnie budowania relacji z tymi już zdobytymi :) Może to być bardzo kreatywne, a równocześnie nie musi być drogie :)


Fizo

Napisano 18 styczeń 2020 - 07:59

Co sądzicie o takim rozwiązaniu kliknij tutaj po szczegóły. Kontakty z innymi przedsiębiorcami w tej formie to też promocja.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)