Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Oprogramowanie ERP dla firmy- ważna decyzja


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano 14 grudzień 2018 - 07:23

Już wszystko napisałam na ten temat i wszystko jest chyba też jasne.

Macie różne wersje Berberis, to wy sami musicie dopasować, jakich funkcjonalności potrzebujecie, żeby realnie to zoptymalizować. W tym naprawdę nie ma niczego niewiarygodnego - trzeba się pilnować absolutnych podstaw i to wszystko. 


RobertiPatrycja

Napisano 05 grudzień 2018 - 11:59

Firma Omega robi dobrą robotę jeśli chodzi o obsługę IT. Bardzo sobie ich chwalę a współpracujemy już ponad rok. Na stronie  https://www.itomega.pl/mają ładnie przejrzyście opisaną ofertę ale najlepiej kontaktować się bezpośrednio – dobre życzliwe podejście, jasne warunki cenowe.


patiks

Napisano 01 marzec 2018 - 07:29

Bo takie właśnie zadanie ERP - ma optymalizować i porządkować. To samo było z Berberis. Kluczowe znaczenie ma zawsze odpowiednie dopasowanie wersji rozwiązania. Tych masz kilka - podstawowa jest jednostanowiskowa, ale jak dla nas to zbyt mało. Poza tym - pełna gospodarka magazynowa pojawia się dopiero w wyższych wersjach, a to jak dla mnie jeden z kluczowych elementów.

Wanor

Napisano 23 styczeń 2018 - 00:12

U nas wprowadzenie systemu CRM bardzo poukładało pracę, szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się, że tak szybko odczujemy różnicę. Zespół na szczęście przyjął zmianę dość dobrze, sami widzą efekty, więc obyło się bez buntów na pokładzie ;) Polecam potestować, u nas sprawdza się csmart.pl, ale opcji jest wiele, warto wybierać właśnie te z bezpłatnym testowaniem (my w ten sposób wykluczyliśmy trzy programy, które nam kompletnie nie leżały) zanim zainwestuje się kasę.

wowowicz

Napisano 23 grudzień 2017 - 18:54

Najlepiej znaleźć firmę, która świadczy usługi informatyczne w ramach outsourcingu IT i która wykona taki system "na zamówienie". My zazwyczaj w ten sposób działamy :) 


tilos

Napisano 27 listopad 2017 - 06:06

Ja w ogóle uważam, że całe oprogramowanie powinno być dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. Tyczy się to także systemu CRM https://www.reasonap...ane/systemy-crm. ReasonApps tworzy takie oprogramowania wedle ścisłych wytycznych klientów, dzięki temu firma działa sprawnie i szybko a nie oszukujmy się to też buduje jej ogólny obraz w oczach klienta :)


maciejgalazka

Napisano 02 listopad 2017 - 14:23

Dodam od siebie do listy kolegów jeszcze oprogramowanie http://www.primesoft...bieg-dokumentow


Adrian2

Napisano 17 wrzesień 2017 - 21:09

System ERP powinien być dostosowany do potrzeb firmy. W http://www.tradiss.p...stem-erp-enova/ masz do wyboru systemy, któe mogą być spersonalizowane, tak aby firma wykorzystywała 100% możliwości programu. Każdy kto korzysta z takich systemów szybko zauważy poprawę wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa.


WojtekZ

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:04

My śmigamy na justERP, ktory ma już w sobie moduł CRM. Działa pierwsza klasa! :)


Napisano 16 sierpień 2017 - 23:04

Ja polecam CRM. Ma bardzo ładny wygląd, co kwartał pojawiają się nowe funkcje, jest tani i nie ma żadnych ukrytych kosztów. Możesz poczytać o tym tutaj: www.kamflex.pl/blog/69#cena-crm  Jest dostępny na urządzenia mobilne i można dostosować go do wielkości włąsnej firmy. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)