Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza ?!


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 10 grudzień 2019 - 14:28

U mnie w firmie bardzo dobrze sprawdzają się napoje reklamowe. Zamawiam je od ST Drink już od jakiegoś czasu i zaobserwowałem duży wzrost zainteresowania :) No i to fajny akcent, nie dosc ze ladnie wyglada, to kienci lubią dostawac takie smaczne upominki:)


MireczekW

Napisano 18 listopad 2019 - 14:42

Jest kilka sposobów na to by odpowiednio zadbać o reklamę. Zastanów się co może być bardzo skuteczne. Moim zdaniem warto inwestować w ulotki i róznego typu gadżety. Do tego by wszystko ładnie się prezentowało przydadza się takie rzeczy jakie w swojej ofercie ma https://www.retio.pl/ . W ten sposób można świetnie zaprezentować firme.


laaik

Napisano 11 listopad 2019 - 20:50

A co sądzicie o tym, aby w ramach prezentu postawić na postacie kartonowe Moim zdaniem opcja ta jest bardzo ciekawa, zwłaszcza, że to tani i oryginalny prezent


AmellA

Napisano 23 październik 2019 - 22:02

Z pewnością reklama w Internecie jest najskuteczniejszą formą reklamy. Warto zapoznać się z terminem pozycjonowania. Nie można zapominać też o tradycyjnej reklamie. Słyszeliście o reklamie  na torbach ekologicznych? Oferta toreb dostępna na stronie https://torbypapierowe.info.pl


alf

Napisano 04 październik 2019 - 07:08

Dla mnie reklamowanie się na banerach i ulotkach to przeżytek, psują tylko krajobraz i nikt na nie nie patrzy. Lepiej zdać się na pozycjonowanie strony internetowej, może jakiś marketing szeptany. Teraz ludzie szukają w internecie dobrych firm, czytają opinie.

 

Bardzo duże znaczenie maja serwisy społecznościowe, praktycznie każdy ma obecnie konto na facebooku czy instagramie tak więc reklama taka może przynosić realne korzyści:

https://shineonagenc...onych-sposobow/

 

Na stronie jest opisane w jaki sposob zdobywać lajki na facebooku. 


Arturo33

Napisano 01 październik 2019 - 18:52

Według mnie skuteczna reklama firmy zależy przede wszystkim od branży w jakiej się porusza oraz od jej budżetu, jednocześnie od tego na jakiem etapie firma się znajduje, to znaczy czy dopiero zaczyna bądź jest już rozpoznawalna. Upraszając, to w mojej branży (wynajem samochodów) najskuteczniejsze okazało się stworzenie strony www i jej dalsze pozycjonowanie. Korzystając z okazji polecam wszystkim firmę KGK connect https://kgk-reklama.pl/strony-www/ , która wykonała wszystko kompleksowo. 


Broddy

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:30

Przede wszystkim reklama w internecie, teraz to tam wszytko się odbywa, więc firma powinna mieć stronę internetową, aby ułatwić potencjalnym klientom dostęp do informacji.


Pozycontent

Napisano 02 wrzesień 2019 - 09:03

Teraz odchodzi się od tradycyjnej reklamy - ulotek, plakatów, na rzecz reklamy w internecie. Najskuteczniejszą formą, moim zdaniem jest dobra strona internetowa, czyli po pierwsze zoptymalizowana, po drugie dostosowana pod smartfony. Do tego pozycjonowanie, reklamy googleads i sukces gwarantowany.


gorgon

Napisano 31 sierpień 2019 - 19:29

Nie da się powiedzieć jaka reklama jest najskuteczniejsza, bo to zależy od tego jaki mamy cel oraz co chcemy wypromować. Jeśli chodzi o działania w internecie to polecam poczytać http://adrenalinemd.pl/ , na stronie jest wiele informacji odnośnie narzędzi które można wykorzystać planując kampanie reklamowe


Napisano 30 sierpień 2019 - 13:59

Jako przedsiębiorca znam się na mojej branzy. Nie na reklamie. Od tego są specjaliści- dajmy im się wykazać. Skorzystałam z ułsug firmy Deili i nie żałuję- obroty szybko wzrosły :)

Polecam współpracę www.deili.pl


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)