Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak założyć firmę?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Shylock

Napisano 19 czerwiec 2020 - 08:56

Wiele z tych porad adresowana jest chyba do milionerów, którzy potrzebują outsourcingu tego lub owego, bo ich własny dział prawny nie daje rady. Normalni ludzie, kiedy zakładają firmę, oszczędzają na czym tylko mogą. Ja na przykład kupiłem dla pracowników laptopy poleasingowe z Windows 10 Pro w cenie. Lenovo Thinkpad, marka wykupiona od IBM https://scrascom.pl/...singowe-lenovo Sprzęt dobrze wygląda, kosztuje 1/3 ceny nowego i z wojskowym certyfikatem MIL-STD-810 wytrzyma na pewno kilka lat pracy


patiks

Napisano 06 maj 2020 - 06:22

Do zarządzania weź Berberis - moim zdaniem rzecz niezbędna, jeśli masz widzieć efekty działalności. Poza tym należy zwracać uwagę na wiele kwestii - szczególnie na funkcjonalność narzędzi. Jeśli twoje podejście do tego tematu będzie inne, to niczego dobrego z tego nie wyciągniesz. A optymalizacja jest moim zdaniem kluczowa. 


boddekk

Napisano 21 luty 2020 - 12:15

Chcesz rozwijać swój biznes? Polecam https://www.cludo.pl jest to taki system komunikacji firmy z odbiorcami. Polecam ich ponieważ ja sprawdziłem w swojej firmie i jestem bardzo zadowolony. Rozwinęła się obsługa klienta w naszej firmie kontakt z klientem jest bardzo łatwy, jeśli ma jakieś pytania to nasz call center reaguje natychmiastowo. Zobaczcie koniecznie.


Nana30

Napisano 20 styczeń 2020 - 13:48

Przy własnej firmie dobrze jest mieć też firmowy samochód. Świetne propozycje leasingowe znajdziesz na https://partnerleasingowy.pl/ sama korzystałam z ich usług. Pomogli mi znaleźć najlepszą ofertę, do tego zaproponowali samochód osobowy, dobierając go szczegółowo pod moje preferencje. Świetne finansowanie i niezawodne samochody. Wszystko sprawnie i na jasnych warunkach. Sprawdź koniecznie :)


securitypart

Napisano 13 listopad 2019 - 12:51

Zakładając firmę dobrze jest zadbać o bezpieczeństwo danych. Wszystkie dane trzymane są na komputerze, na dyskach, w chmurze i w każdej chwili możemy je stracić, mogą zostać zhakowane. Są firmy, które zapewniają nam bezpieczeństwo.


Garbek

Napisano 29 październik 2019 - 15:14

Przydatne info o zakładnia firmy można znaleźć na stronc:  https://maly-biznes....-zalozyc-firme/


anastazjaka67

Napisano 11 październik 2019 - 13:08

osobiscie mysle, ze lepiej zalozyc firme za granica, tu za duze podatki


jaroslaw35

Napisano 09 październik 2019 - 08:35

Krok po kroku zakładnie firmy jest wyjaśnione tutaj https://portalwiedzy...-zalozyc-firme/ w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Omówione jest jaką formę działalności należy wybrać, forma opodatkowania, kody PDK i jakie biuro rachunkowe wybrać bądź zdecydować się na księgowość internetową.


Napisano 18 wrzesień 2019 - 23:14

Szczerze mówiąc, więcej stresu niż to było warte. Samo założenie działalności poszło właściwie jak z płatka, największym stresem było dla mnie ostatnio wprowadzenie terminala, bałam się, bo nie jestem za pan brat z techniką ;) ale zdecydowałam się na polskie ePłatności i od razu poza terminalem, dostałam też opiekę indywidualnego opiekuna biznesowego, który naprawdę okazał się pomocny na samym początku (ogromnie dziękuję!) a wiadomo, w dzisiejszych czasach terminal w firmie - sklepie czy w usługach jednak jest koniecznością. 


kamil12321

Napisano 18 wrzesień 2019 - 07:13

Zachęcam również do stworzenia strony internetowe, osobiście polecam www.iconmedia.pl chłopaki znają się na robocie, moją stroną zajmują się od podstaw za rozsądne pieniądze 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)