Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: własna kawiarnia


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Mavia

Napisano 29 lipiec 2019 - 13:37

Jeżeli chodzi o założenie własnej kawiarnii to warto zorientować się w kilku kwestiach. Przykładowo może Cię zainteresować zagadnienie dotyczące tego jakie pieczątki są przydatne w gastronomii. Ja ostatnio znalazłam ciekawy wpis na ten temat, tutaj: https://banja-luka.p...-w-gastronomii/ Podrzucam, bo może akurat okaże się on być przydatny ;)


Gregor1

Napisano 23 lipiec 2019 - 20:37

Ile można zarobić na tym biznesie?


Belek

Napisano 12 lipiec 2019 - 14:22

Moim zdaniem szczególną uwagę trzeba zwrócić na konkurencje w okolicy i lokalizacje


Forumowicz84

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:38

Decydując się na otwarcie własnej kawiarni trzeba pamiętać o odpowiednim wyposażeniu nie tylko lokalu, ale również i całego zaplecza. Jest wiele firm, które takie  wyposażenie są w stanie zapewnić. Warto jednak pamiętac o tym, aby wybierać sprawdzone firmy, które zapewnią najlepszy sprzęt. Jedną z takich firm jest https://mmgastro.pl/


Anastazja55

Napisano 13 czerwiec 2019 - 20:45

Jeszcze tylko trzeba dobrze wyposażyć taką kawiarnię w takie rzeczy jak odpowiednie lady czy lodówki na ciasto itd ;) Gdzie się zaopatrujecie? Ja czytałam gdzieś, że takim fajną firmą jest jamp http://jamp.com.pl/ Maja chyba wiele siedzib w różnych miastach.


Nobody

Napisano 01 kwiecień 2019 - 07:27

Taka kawiarnia to fajny pomysł, ale raczej tylko wtedy, gdy ma ktoś na start jakieś konkretniejsze pieniądze.


mari8

Napisano 30 marzec 2019 - 22:46

Wiadomo, że to jest wymagający, żmudny i trudny proces, który wiąże się z przede wszystkim - pozsykaniem gotówki ;/ Co tu dużo kryć - dużo pieniędzy trzeba włoażyć na wykończenie, produkty itp. Jeśli bank Ci odmówił Ci pożyczki, polecam zainteresować się ofertą https://www.smartvest.pl/. Oni na pewno coś poradzą i wspólnymi siłami spełnisz swoje marzenie!! :)


limoko

Napisano 13 marzec 2019 - 18:09

Myśle, o założeniu własnej działalności a dokładnie o kawiarni. Jakie warunki powinny być spełnione pod taki lokal? Od czego w ogóle zacząć?

 

najpierw musisz zainwestować w reklamę, bo bez tego ani rusz. Niestety takie rzeczy do tanich nie należą, więc polecam Ci wziąć pożyczkę w Aasa Dla Biznesu Oni są specami od finansów. A warunki spłaty można wynegocjować korzystne dla siebie. AASA Polska to wiarygodna instytucja finansowa


mariuszP77

Napisano 13 marzec 2019 - 13:17

Jak planujecie cukiernię czy kawiarnię to ja jako osoba doświadczona na tym rynku (właśnie otwieram kolejną kawiarnio-cukiernię) mogę podrzucić namiar na firmę https://www.holgerfood.pl/ Mają konieczne w cukiernictwie masy do polewania ciast czy  stanowiące bazy do nadzień, dostaniecie tam także sztuczny miód. Firma ma szeroką ofertę, dobre ceny, od lat ich produktów się trzymamy i jesteśmy z nich zadowoleni.


Fizo

Napisano 02 listopad 2018 - 13:33

O kawiarni decyduje wygląd, oferta a przede wszystkim lokalizacja.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)