Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: wirtualne biuro firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 12 maj 2021 - 14:37

Wirtualne biuro jest o wiele bardziej korzystne cenowo niż wynajem lokalu, przynajmniej w Łodzi. Najtańszą opcję znalazłam w TOMEDO i jestem bardzo zadowolona z usług. www.tomedo.pl


Napisano 30 grudzień 2020 - 12:55

Jeśli szukacie firmy, która kompleksowo się Wami zajmie, to polecam buro rachunkowe QualityDot, bo mają też w ofercie wirtualne biuro i wiele innych opcji wsparcia, nawet marketingowego.

travolta

Napisano 05 listopad 2020 - 12:42

Wiele firm korzysta z takiej możliwości. Minusów nie ma w sytuacji, w ktorej nie ma sensu wynajmowania sobie stacjonarnego biura, a chce się mieć adres inny niż domowy. Przynajmniej ja nie widzę. . Na pewno jest to dobra opcja na początek działalności, gdy chce się zaoszczędzić trochę grosza. 

 

Firma dzięki temu prezentuje się o wiele bardziej profesjonalnie.

 

Ze swojej strony polecam wirtualne biura tutaj we Wrocławiu: https://biuro29-wroclaw.pl/Maja korzystne ceny. 


bakarat

Napisano 17 grudzień 2017 - 23:21

Zobaczcie sobie również ofertę tego http://www.chmielna2.com wirtualnego biura. Propozycja jest naprawdę ciekawa i przede wszystkim niedroga. Uważam, że warto decydować się na coś takiego, bo przede wszystkim zyska na tym nasza firma.


hannaa89

Napisano 25 listopad 2017 - 19:13

Wiele zależy od branży w jakiej działa firma i skali działalności. W większości przypadków firma będzie jednak potrzebowała stałego biura. Warto rozejrzeć się z nim w sieci, tutaj https://walterherz.com w kilka chwil można znaleźć wszystkie biura do wynajęcia w okolicy.


paulanka

Napisano 21 listopad 2017 - 11:42

Według mnie to wszystko w dużej mierze zależy od prowadzonej przez nas działalności. Niemniej jednak biuro wirtualne z pewnością pozwoli obniżyć koszty prowadzenia działalności. Jest to również bardzo wygodne - mamy dostęp do firmy praktycznie z każdego miejsca na Ziemi.


Napisano 20 listopad 2017 - 20:26

ja uważam, że lepsze jest stacjonarne biuro i najlepiej jest skorzystać z agencji, która pomoże wynająć biuro gwiazda.info


Hoszwer

Napisano 07 grudzień 2016 - 15:40

Moim zdaniem wirtualne biuro to dobre rozwiązanie - jest o wiele łatwiej spotykać się z klientami gdy mamy biuro ulokowane w centrum miasta(wiadomo, że normalnie o to ciężko i, że koszt jest ogromny). Polecam poczytać o możliwościach coworkingu i wirtualnego biura: http://ideaplace.pl/...ta/twoja_firma/ - ma to oczywiście wady i zalety. Należy samemu zdecydować czy nam to pasuje czy nie :)


Napisano 22 maj 2016 - 15:11

Ja polecam unikać tanich biur wirtualnych w mieszkaniach, bo zdarza się że poprostu przestają świadczyć usługi i znikają. A potem klienci muszą się przerejestrowywać. Z profesjonalnych to polecam OmniOffice.pl, biurowce w centrum Warszawy, adres na Marszałkowskiej 111, mają również wyposażone gabinety biurowe dla kilkuosobowych firm. Tam dopiero dowiedziałem się że można dostać od ręki powiadomienie o korespondencji, mogą mi wszystko skanować itd. Korzystam też z sal konferencyjnych, kawa bez limitu smile.png generalnie polecam,


Dobrosława

Napisano 19 maj 2016 - 10:56

Zależy od charakteru prowadzonej działalności. Teraz dużo ludzi pracuje mobilnie i we względu na wysokie koszty prowadzenia działalności niestety, liczy się każdy grosz. Jak można zaoszczędzić, to czemu nie?smile.png

Wirtualne biura oprócz adresów oferują coworking i zdalną obsługę biurową - co wychodzi dużo taniej od załatwienia wszystkiego we własnym zakresie. Kwestia prestiżu i wiarygodniosci owszem jest ważna, ale liczą się głownie względy praktyczne.

Jeśli ktoś zastanawia, czy to jest dla niego, to polecam poprosić o ofertę od 2-3 biur i na spokojnie przeanalizować warunki. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)