Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: firma sprzątająca


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 09 grudzień 2019 - 19:17

W Krakowie korzystam z pomocy firmy Anilop, która realizuje wszelakie usługi z zakresu utrzymania porządku i czystości biur, magazynów i nie tylko. Serdecznie polecam 

 

 


moniczka12

Napisano 29 październik 2019 - 15:32

Ja myślę, że najlepiej na początek sprawdzić polskie firmy sprzedające maszyny czyszczące, a jest ich sporo. W internecie są bazy takich firm. Z tego, co wiem to można takie sprzęt też wynająć i to czasami jest jedyne rozwiązanie dla firmy na początek.


hanzlov

Napisano 26 październik 2019 - 08:30

Maszyny do mycia podłóg w firmie to konieczność. Na wyposażeniu firma powinna mieć chociaż jedna. Szczególnie jeśli chce pozyskiwać zlecenia na duże powierzchnie. Ale taka maszyna daje też możliwość profesjonalnego sprzątania, co ręcznie niestety jest trudne. To samo z odkurzaczami, są konieczne. 


Kowalczuk

Napisano 25 październik 2019 - 13:57

No ok, ale jak wiadomo maszyny myjące sa konieczne a to są jednak spore koszty. I pytanie, co w pierwszej kolejności kupić. A na co można odłożyć i w co zainwestować zarobione już pieniądze. 


mgzeta

Napisano 19 październik 2019 - 15:46

To prawda. Obecnie firmy sprzątające dysponują takimi sprzętami jak maszyny sprzątające, odkurzacze piorące, parownice itp. wszystko to podnosi jakość świadczonych usług. Dlatego decydując się na taką współpracę warto sprawdzić jaką flotę sprzętu ma dana firma, bo to gwarantuje nam większą skuteczność w działaniach. 


Napisano 08 lipiec 2019 - 14:02

Firmy sprzątające to teraz bardzo pożądana forma usług, sama korzystam regularnie z pomocy anilop.org i jestem bardzo zadowolona. 


czechpranie

Napisano 23 marzec 2019 - 14:53

ja korzystam z usług tej firmy https://akromar.pl/-biuro wysprzątane bardzo, bardzo dokładnie

Jesteś zadowolona z ich usług? Ja korzystałam z podobnej firmy (https://czechpranie.pl/kontakt/), i jestem niesamowicie zadowolona. :) Nie dość że dojeżdżają do klienta, to jeszcze podchodzą do tematu bardzo poważnie.


agatazabek

Napisano 14 luty 2019 - 10:24

ja korzystam z usług tej firmy https://akromar.pl/- biuro wysprzątane bardzo, bardzo dokładnie


korni2

Napisano 28 styczeń 2019 - 10:18

profejsonalny sprzęt do sprzątania http://www.seti-maszyny.pl/


Napisano 06 październik 2018 - 19:42

Prowadząc firmę w Krakowie, współpracowałam już z wieloma firmami sprzątającymi, dlatego mam spore doświadczenie, a co za tym idzie i porównanie. Według mnie w tym całym czasie najlepiej spisała się firma Anilop, której pracownicy są zawsze uśmiechnięci, mili i rzetelnie wypełniają swoje obowiązki.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)