Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Poszukuję: biuro rachunkowe do sp. z o.o.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 lipiec 2020 - 15:27

Witajcie. Szukam biura rachunkowego, które przejmie moją firmę po księgowej. Niestety zawaliła sprawę i chciałbym aby to biuro uczestniczyło już  w wyjaśnianiu tych spraw tak, żeby później przejąć prowadzenie księgowości na stałe. Chcę żeby to byli ludzie rzetelni, podchodzący poważnie do spraw i służący pomocą i odpowiedzią na każde pytanie czy też wątpliwość. 

Serdecznie zapraszam. Bardzo dobre referencje, certyfikat eksperta usług księgowych, licencja Ministra Finansów. Doświadczenie w wyprowadzaniu zaległości firm. Bogate doświadczenie. tel. 785973282   Strona firmowa www.businesswings.pl


boddekk

Napisano 06 grudzień 2019 - 11:38

Uważam, że dobre biura rachunkowe to takie, które działa w zakresie wielu branż i nie ma w składzie samych księgowych, ze względu na wygodę sam korzystam z : ABAK s.c. zajmują wszystkimi moimi obowiązkami a dodatkowo prowadza mi księgi. W razie potrzeby mogę też prosić o poradę online, więc oszczędzam mnóstwo czasu.


mtzd

Napisano 06 grudzień 2019 - 08:40

Wiele osób zastanawia się czy prowadzić księgowość samodzielnie czy moze skorzystać z usług zewnętrznego biura. Zdecydowałem się na tę drugą opcję. Gdybym miał samemu robić tą całą papierologię to chyba zabrakło by mi czasu na efektywne zarabianie pieniędzy. Rozumiem, ze samodzielnie księgowanie moze się sprawdzić jak mamy jedną czy dwie faktury kosztowe i niewiele faktur od klientów ale nie sprawdzi się jeśli firma jest duża. 

Jeśli mam tutaj polecić dobre biuro rachunkowe to będzie to Polski instytut Księgowości
 
Dużę doświadczenie, zarówno w prowadzeniu typowej działalności czy spółki.
 
Prowadzą również porady podatkowe i prawne. 

wazer

Napisano 19 listopad 2019 - 10:03

Pewnie stać, ale po co jak można to samemu robić. Niektóre formy opodatkowania nie są wbrew pozorom aż tak mocno skomplikowane. Jeżeli kolega będzie vatowem rozliczającym się w oparciu o księgę przychodów i dochodów, to przecież wprowadza się do systemu, faktury, następnie koszta. Na tej podstawie wyliczane ś podatki które przelewasz do US. Ale nie każdemu się chce oczywiście. 

Poczytajcie sobie o Wapro http://efinansowosc....e-bez-tajemnic/


Napisano 18 listopad 2019 - 14:05

Witajcie, od ponad 10 lat zajmujemy się obsługą księgową spółek. Jesteśmy firmą z biegłym rewidentem, zatrudniamy ponad 50 osób, specjalistów w księgowości i obsłudze kadrowej. neofin.pl tel: 884 884 806


kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 16:01

Sprawdź ofertę biura Capital Audyt z Warszawy - http://capitalaudyt.pl/ My z ich usług korzystamy i mogę szczerze polecić. Rzetelni, terminowi, współpraca układa się naprawdę świetnie. 


agatazabek

Napisano 29 październik 2019 - 21:21

Polecam bardzo profesjonalne biuro https://optimumbiuro.com.pl/


Napisano 29 październik 2019 - 07:41

Polecam biuro rachunkowe abksiegowosc.pl.

Profesjonalnie i niedrogo.

Również obsługa zdalna.


G0siaa

Napisano 23 październik 2019 - 17:41

Możesz również sprawdzić ofertę biura rachunkowego www.biurorachunkowewejherowo.com. Zajmują się m.in. obsługą księgową, rozliczaniami podatkowymi oraz prowadzeniem ewidencji. Mają duże doświadczenie i profesjonalną kadrę pracowniczą.


Napisano 19 październik 2019 - 16:35

Polecam www.dobrebiuro.eu.

Naprwadę jest dobre.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)