Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: sprawdzone biuro rachunkowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

maciek_p

Napisano 18 czerwiec 2018 - 13:50

 Biuro http://superksiegi.pl/z Wrocławia jest godne polecenia, korzystam z nich już rok czasu i współpraca fajna, zawsze jak jest jakiś problem to pomogą i zatrudniają sympatyczne księgowe, a przepisy mają na bieżąco aktualizowane także są solidni.


gorecki72k

Napisano 14 czerwiec 2018 - 13:12

Coś w tym jest. Dobrze jeśli część spraw można załatwić telefonicznie bądź przez e-mail ale tak naprawdę nie ma to jak spotkanie i omówienie danych tematów. Faktury zawsze można zeskanować i przesłać, nie trzeba wozić ich w nieskończoność 


macjak

Napisano 12 czerwiec 2018 - 13:06

Chyba jestem staroświecki ale wolę kontakt bezpośredni z osobami które dbają o moje pieniądze. Każdy chyba wygospodaruje pół godziny miesięcznie na wizytę u księgowej, omówienie spraw bieżących etc. Osobiście polecam http://www.status.waw.pl/na Pradze. 
Co do etatu to przy małych firmach faktycznie nie opłaca się mieć własnej księgowej, jednak przy dużych już pewnie potrzebny jest cały dział. 


izka76

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:55

Jak wcześniejsi forumowicze, szukam rzetelnego i profesjonalnego biura księgowego. Niestety księgowa na etat to w obecnych czasach za duży koszt dla firmy. Dobrze, że tu trafiłam bo widzę mnóstwo cennych wskazówek. Nie udało mi się jedynie odnaleźć informacji, które biuro oferuje przesyłanie dokumentów bez koniecznych regularnych wizyt, bo na to ostatnio brakuje mi czasu


maja1818

Napisano 29 maj 2018 - 19:05

Moim zdaniem usługi księgowe  warto zlecić profesjonalistom, aby mieć spokojną głowę :)  Nas obsługuje Capital Audyt pod kątem księgowości, kadr, korzystamy także z ich wparcia podatkowego. Polecam! 


KamilaZ

Napisano 29 maj 2018 - 11:16

 Polecam sprawdzone przeze mnie biuro rachunkowe kadry i płace  w Warszawie BPG. Profesjonalny team z księgowymi mówiącymi w jezyku angielski oraz niemiecki, którzy znają się na rzeczy i potrafią wyjaśnic każde zagadnienie w sposób przejrzysty i jasny. Dodatkowo masz możliwość otrzymania zdalnego dostępu do księgowości oraz biorąc usługi kadrowo-płacowe możesz zaoszczędzić pieniądze na rozwój firmy.


chalwa

Napisano 23 maj 2018 - 21:56

Dla mnie to zasadnicze pytanie jest takie czy wybrać biuro stacjonarne czy zdecydować się na tego typu https://taxcare.pl księgowość online? Może ktoś wskazać na zalety i wady jednego i drugiego rozwiązania? Jak do tego podejść? Czy wybór powinien zależeć od ilości faktur czy od naszych umiejętności i wiedzy z zakresu księgowości? Ciekawi mnie jakie jest wasze doświadczenie z takimi biurami? Czy faktycznie się sprawdzają?

Tax care to normalne biuro rachunkowe, możesz je traktować jako biuro stacjonarne, bo oddziałów, z których możesz korzystać mają masę. No chyba, ze wolisz online, to jak najbardziej, taką formę też mają. Ja korzystam właśnie z tej formy, bo tak mi wygodniej, kontaktuje się mailowo, telefonicznie. Umiejętności i wiedzy raczej nie musisz mieć, bo to oni się zajmują księgowością, a nie Ty. To nie jest na takiej zasadzie, jak u niektórych, że dostajesz narzędzie, ale musisz sobie radzić sam. Tutaj masz normalną ksiegowość, tyle ze online ;)


katbrzo

Napisano 03 maj 2018 - 09:41

W dzisiejszych czasach z powodzeniem można sprawy księgowe załatwić zdalnie, dzięki czemu można poszukać korzystnych cenowo ofert biur rachunkowych z mniejszych miast, np. ja korzystam z biura z Wielunia chociaż jestem z Opola, ofertę możecie sprawdzić na http://www.urszulazdybel-biuro.pl/


bakarat

Napisano 26 marzec 2018 - 21:58

Dla mnie to zasadnicze pytanie jest takie czy wybrać biuro stacjonarne czy zdecydować się na tego typu https://taxcare.pl księgowość online? Może ktoś wskazać na zalety i wady jednego i drugiego rozwiązania? Jak do tego podejść? Czy wybór powinien zależeć od ilości faktur czy od naszych umiejętności i wiedzy z zakresu księgowości? Ciekawi mnie jakie jest wasze doświadczenie z takimi biurami? Czy faktycznie się sprawdzają?


Martyn

Napisano 26 marzec 2018 - 21:21

U mnie księgowość od dwóch lat prowadzi accounting services poland - Adam Jeżak Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, oraz mogę liczyć na kilka dodatkowych benefitów, jak np. darmowy program do fakturowania.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)