Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie biuro rachunkowe polecacie? - Warszawa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

fashion.victim

Napisano 25 listopad 2020 - 06:50

Ciężko coś polecić, bo jest tego dużo, najlepiej samemu się przekonać odnośnie takich usług.


Napisano 01 listopad 2020 - 12:27

Zdecydowanie polecam biuro QualityDot w zakresie obsługi księgowości, wirtualnego adresu i doradztwa podatkowego czy biznesowego. Mega kompetentni ludzie!

Masert

Napisano 03 marzec 2020 - 11:19

Mnie obsługuje firma Tax Expert 24 z Warszawy są z Białołęki. Kompetentni ludzie z dużą wiedzą. Sprawy załatwiają szybko. Mają bogate doświadczenie na każdym polu, od prowadzenia księgowości dla jednoosobowej działalności po spółki prawa handlowego z pełną księgowością. Wszystko jest bardzo profesjonalne, papiery uporządkowane. Pracujemy na platformie Taxxo, wysyłam dokumenty elektronicznie przez to narzędzie. Wszystkie rozliczenia mam na czas, także współpraca jak najbardziej na tak

 

 

Kontakt:

Biuro rachunkowe Tax Expert24

Telefon: +48 510 033 300

Email: biuro@taxexpert24.pl

ul. Modlińska 129 lok. U10 (3 piętro)


Napisano 25 luty 2020 - 15:46

Rödl & Partner - mają biuro w Warszawie przy ul. Siennej


pawelszabla

Napisano 05 luty 2020 - 11:55

W dobrą księgową warto zainwestować bez względu na to, ile sobie rzeczy za swoje usługi. Wręcz ta droższa jest na przykład dla mnie osobiście bardziej wiarygodna. Jeśli ktoś żąda za swoje usługi wyższej ceny, to znaczy, że ceni wartość swojej pracy i zna się na rzeczy. Ja tak jak kolega powyżej polecam biuro europodatnik.pl/ . Sam nie mam firmy, ale mój ojciec ma i wiem, że własny biznes to jest ogromne wyzwanie i trzeba sobie dobierać współpracowników, którzy nie zawiodą.


Napisano 20 styczeń 2020 - 23:13

Korzystam z usług firmy Porachowani. Sama w życiu bym się nie zajęła moją księgowością ;) No i trafiłam do nich z polecenia, dogadaliśmy się bardzo szybko, a ceny maja rozsądne.

amelia7878

Napisano 27 listopad 2019 - 13:18

Polecam http://capitalaudyt.pl/ksiegowosc/ Korzystamy z ich usług i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Wcześniej mieliśmy księgową na etacie, ale to niestety nie zdało egzaminu, odkąd obsługuje nas biuro rachunkowe w końcu nie ma z tym problemu. 


Kasia_Kraków80

Napisano 19 listopad 2019 - 15:27

Nie musi z Warszawy. Ja mieszkam w wwie a biuro mam na śląsku. Kurier odbiera dokumenty i obsługa super. No i cena 2x mniej niż u nas. Polecam https://kpir50.pl


G0siaa

Napisano 01 listopad 2019 - 17:21

Ja korzystam z usług biura rachunkowego www.rachunkowosc-warszawa.eu. Gwarantują rzetelne, fachowe i terminowe usługi. Sama nie poradziłabym sobie z prowadzeniem księgowości i rozliczaniem z urzędem skarbowym. Zaoszczędzony czas mogę przeznaczyć na prowadzenie własnej działalności.


kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 16:03

Ja polecam biuro rachunkowe Capital Audyt http://capitalaudyt.pl - z Warszawy. Bardzo fajnie się z nimi współpracuje, zespół jest doświadczony i kompetentny, dzięki temu mamy komfortowe warunki do rozwoju naszego biznesu :)

Potwierdzam, również korzystamy z usług tego biura rachunkowego. Współpraca naprawdę bardzo dobra, nie mamy na co narzekać :) 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)