Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szukam adwokata specjalisty w Krakowie.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PaulinaO

Napisano 16 lipiec 2019 - 21:06

Zdecydowanie pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z Krakowa, ma duże doświadczenie w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Poza ty ma bardzo dobre podejście do swoich klientów, a to też jest bardzo ważne.


nikodem30

Napisano 13 lipiec 2019 - 09:20

W prawie spadkowym polecam panią Justynę Węgrzynowicz-Cichońską z kancelarii JWC w Krakowie. Pani adwokat podchodzi do spraw z pełnym zaangażowaniem, jest bardzo profesjonalna i posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie.


Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:13

Polecam adwokat Kamilę Stefanek-Pałka. Świetnie poradziła sobie z działem spadku i zniesieniem współwłasności, naprawdę rzetelna i godna polecenia. 


pepke

Napisano 19 czerwiec 2019 - 08:18

Polecam kancelarię radcy prawnego Marcina Kościelniaka

https://cpkoscielniak.pl

Nieoceniony doradca, konkretny z dużą wiedzą merytoryczną.  Potrafi wytłumaczyc wszystko w prosty i mało skomplikowany sposob, tak że wszystko się rozumie. Człowiek po wizycie u p. Kościelniaka przestaje się bać problemu, znajduje za to wsparcie w jego rozwiązaniu, który początkowo wydawał się trudny.

 

Pomagał mi w bardzo skomplikowanej sprawie spadkowej, w ktorej na początku nie widziałem żadnego rozwiązania. 


elka2002

Napisano 01 luty 2019 - 20:46

Tutaj http://www.migas-adwokat.pl/ jest namiar na kancelarię, gdzie można uzyskać profesjonalną pomoc. Ten adwokat przyjmuje w kancelarii w Krakowie. Specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, dzięki temu może pomóc w nawet najbardziej skomplikowanych kwestiach. Na stronie znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. 


cris02

Napisano 27 grudzień 2018 - 13:13

ja mogę polecić Panią Justynę w jwc kancelaria http://jwc-kancelaria.pl- posiada ogromną wiedzę w swoim zawodzie i zna sie na rzeczy, każdą sprawę potrafi rozwiązać


pawelszabla

Napisano 02 listopad 2018 - 12:52

Z panią Kowalik z kancelarii radcowskiej na mk-kancelaria.com.pl/ mam dobre doświadczenia jak na razie. Duża wiedza merytoryczna znajomość zmieniających się przepisów, potrafi dobrać rozwiązanie dedykowane, indywidualne a nie powtarzać oklepane porady dla wszystkich i de facto dla nikogo.


hofin

Napisano 18 marzec 2018 - 22:24

Polecam również zapoznać się z informacją na tej stronie http://dziedziczenie.../dziedziczenie/ . Nie miałem okazji korzystać z pomocy prawnika, natomiast dużo rzeczy wyjaśniłem czytając ten artykuł


Napisano 02 marzec 2018 - 16:31

Do spadków tylko Lilia Cichosz, dowiedziałam się, że specjalizuje się w spadkach i faktycznie sprawdziłam, że jest naprawdę dobra.

Napisano 27 luty 2018 - 19:57

Również skieruję swoją wypowiedź w stronę polecenia kancelarii LexNord. Ich praca jest naprawdę profesjonalna i jak widać sprawdzają się bezbłędnie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)