Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: opakowania - poszukujemy dostawcy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 02 styczeń 2020 - 11:34

Ja polecam C2C opakowania dobrej jakości z dobrym nadrukiem w dobrej cenie 


Napisano 02 styczeń 2020 - 11:32

Jesli chodzi o dostawców to warto szukać w jakis mniej znanych, ja korzystam z usług firmy C2C, opakowania są naprawdę bardzo solidne. Polecma

Korzystam też z C2C i polecam 


gorgon

Napisano 12 grudzień 2019 - 20:43

Z mojej strony zdecydowanie polecam http://www.hirsch-porozell.pl/ . Sam namiar otrzymałem od kolegi, który już dłuższy czas współpracuje z tą firmą. Specjalizuje się ona w produkcji styropianowych opakowań z właściwościami izolacji termicznej, które są niezwykle ważne m.in. w branży medycznej


amelia7878

Napisano 29 listopad 2019 - 13:10

Polecam Ci http://boxmarket.eu/ Mają w swojej ofercie opakowania kartonowe, my akurat zamawiamy do wysyłek internetowych, produkują dla nas pod konkretny wymiar, a także z nadrukiem na kartonie. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)


Forumowicz84

Napisano 06 listopad 2019 - 16:17

Różnego rodzaju opakowania możesz znaleźć w hurtowni https://e-hurtownia-opakowan.pl/Myślę, że ich oferta zdecydowanie jest adekwatna do przedstawianych usług i do jakości wykonywanych opakowań, a moim zdaniem jest to najważniejsze, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej hurtowni.
  •  

Patka79

Napisano 21 październik 2019 - 14:31

A korzystając z okazji ja mam do was takie pytanko a propos firm produkcyjnych. Czy ktoś z was zamawiał może przenośniki taśmowe stąd  http://www.intralog....nosnik-tasmowy/

??

Własnie z bratem zakładamy taką firmę i potrzebujemy przenośników zarówno taśmowych jak i rolkowych i tak sobie właśnie sprawdzamy różne oferty i na tąchwilę ta nam wygląda na najlepszy wybór, ale chciałem się jescze poradzić i sprawdzić czy może ktoś ma jakieś doświadczenie współpracy z tą firmą ? Czekam na odp :)


G0siaa

Napisano 24 wrzesień 2019 - 08:28

Ja od dłuższego czasu współpracuję z firmą www.onplast.com.pl. Dostarczają mi opakowania z tworzyw sztucznych. Zazwyczaj są to mniejsze pojemniki na suplementy i butelki. Gwarantują wysoką jakość i atrakcyjne warunki współpracy.


Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:54

Ja też polecam firmę Specpack z Lubonia bo mają super asortyment i bardzo przystępne ceny.  Ja osobiście zakupiłem u nich bandownicę i  folię bąbelkową. 


Napisano 02 wrzesień 2019 - 10:51

Bardzo dobry producent opakowań to Big Plus, zajmują się produkcją wykrojników introligatorskich, zapewniają ich regenerację, przeróbki i wzmocnienia. Wykonają prototyp oraz próbne opakowania z tektury

 

 

Kontakt:

Tomasz Hojny „Big Plus”

Ul. Pogodna 17

34-122 Wieprz

woj. Małopolskie

tel: 505-207-772

email: biuro@bigplus.pl

 

 


Napisano 25 sierpień 2019 - 13:11

Znam doskonale firmę  Bielpak w Biskupcu Pomorskim i również zaopatruje się u nich w opakowania kartonowe bo prowadzę firmę meblarską. Firma oferuję bardzo dogodne ceny.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)