Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: opakowania - poszukujemy dostawcy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 12 czerwiec 2019 - 12:37

Mam wlasny sklep, siatki i reklamówki kupujemy od C2C. są bardzo solidne i porządne, klienci są tez zadowoleni.


ewella82

Napisano 28 kwiecień 2019 - 14:45

My się zaopatrujemy w tej firmie https://boxmarket.eu we wszelkie kartonowe opakowanie, kartony na wymiar itp. Mają duży wybór, konkurencyjną ofertę cenową i przede wszystkim współpraca dobrze się układa :) Tak że polecam! 


Napisano 23 kwiecień 2019 - 21:32

Jeżeli nadal szukasz kogoś sprawdzonego to zostawiam namiar - druk.lodz.pl . Swego czasu jak jeszcze zajmowałem się ze znajomym produkcją suplementów diety, zamawialiśmy od nich spore ilości opakowań. Zawsze gotowe były na czas, a w kwestii jakości żadnych zarzutów.


Zegarek3

Napisano 15 kwiecień 2019 - 07:57

Bogatą ofertę opakowania z logo firmy ma Top Marketing. Zależy czego konkretnie się szuka, ale oprócz opakowań mają jeszcze słodycze reklamowe oraz produkcję materiałów poligraficznych i promocyjnych, takze warto zajrzeć jeśli kogoś interesują takie gadżety


Napisano 31 marzec 2019 - 17:08

Ja zaopatruję się w opakowania kartonowe i nie tylko w firmie  eM-PLAST, która oferuję sprzedaż takich opakowań jak : pudełka kartonowe, taśmy samoprzylepne, foliapęcherzykowa, taśmy spinające, tektura falista, folia termokurczliwa w dobrych cenach.


Luiza82

Napisano 28 marzec 2019 - 05:19

Mocne i solidnie wykonane pudełka kartonowe to podstawa. Prowadzę firmę przeprowadzkową i kartony zamawiam u http://em-plast.pl/oferta/. Mają dobrej jakości towar i cenowo są bardzo przystępni.


MarekSwit

Napisano 21 marzec 2019 - 11:20

Hm... A znacie może kogoś sprawdzonego od folii bąbelkowych? Ja właśnie niebawem będę potrzebował ilości hurtowych... Zastanawiam się obecnie, czy na przykład propozycja https://all4pack.pl/byłaby warta uwagi w tym zakresie. Co o tym sądzicie?


mariuszP77

Napisano 21 marzec 2019 - 01:05

Ja też znam taką dobra firmę od produkcji opakowań kartonowych. Mam na myśli http://markopakowania.pl/Mają korzystne ceny i szeroką ofertę, m.in. kartony do pakowania, tekturę falistą, pudełka tekturowe, pudła klapowe, worki, taśmy, folie. Co więcej firma wykonuje na opakowaniach nadruki.


AgataDi

Napisano 19 marzec 2019 - 23:41

Takie rzeczy dostaniecie też w http://onplast.com.pl/ Konkretnie pojemniki do suplementów, słoiki plastikowe, opakowania czy butelki farmaceutyczne. Dobrze nam się z nimi współpracuje, mają szeroka ofertę no i mogą dla was stworzyć zupełnie nowy produkt, według indywidualnego zapotrzebowania.


radekos

Napisano 12 marzec 2019 - 18:12

Solidny producent opakowań to http://www.wok-kartony.pl/ Mają szeroką ofertę, opakowania porządnie wykonane, wytrzymałe plus jest u nich możliwość wykonania opakowań według specyfikacji klienta. Firma po prostu profesjonalna, cenowo korzystnie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)