Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Transport towarów sypkich


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Latizia

Napisano 01 maj 2021 - 19:54

Ja bym polecała sprawdzić firmę http://cargotransport.com.pl/. To świetna firma transportowa, która działa naprawdę solidnie. Myślę, że to może być dobry trop! 


Jurek9898

Napisano 06 kwiecień 2021 - 23:26

Firma Pomoc Drogowa TIR Katowice świadczy usługi z zakresu holowania na terenie kraju i poza granicami. Jeżeli masz załadowana ciezarówke materiałem sypkim lub ciagnik siodłowy + naczepa załadowana oni wszystko przetransporuja tam gdzie chcesz. Wole zamawiac holownik z Polski bo zagranicą stawki kosmiczne


JarekDon

Napisano 28 grudzień 2020 - 11:31

Natomiast jeżeli zależy Wam na lepszej organizacji transportu to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Flotman, jeżeli szukacie przede wszystkim szukacie skutecznego wsparcia w tym jak odpowiednio zarządzać danymi pojazdami, organizować transport na wyższą skalę i jednocześnie doskonale podając lokalizację, zużycie paliwa, czy wygodnie zarządzając systemem obsługi klientów CRM. 


pasia87

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:56

Sprawdź sobie na stronie http://pgt.pl, tam jest wiele artykułów dotyczących różnych obszarów branży TSL, jest tez tablica ogłoszeniowa, na pewno znajdziesz interesujące Cię informacje.


Caryk88

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:37

Polecam Keyo bo jezdzilem z nimi i miałem kolizje, nie z mojej winy w Niemczech. W Keyo od razu załatwili, byli w kontakcie z Policja niemiecka, poinstruowali mnie z ubezpieczeniem strony zdarzenia, mało tego sciagneli mnie do Polski, sami przyjechali po 5 godzinach z Szefem. To się dzisiaj już nie zdarza taka organizacja. Tam na miejscu już próbowano na mnie zrzucić wine bo nie umiałem po niemiecku mowic ale z Keyo po niemiecku mowia i mi pomogli na poziomie. Szacun.


kosek77

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:33

Jeśli znacie dobrą firmę spedycyjną, która skupia się na logistyce materiałów sypkich to dajcie tutaj namiary. Chętnie skorzystam z propozycji, najlepiej jakaś firma, która ma doświadczenie właśnie w takich transportach i będzie w stanie się tym kompleksowo zająć. Potrzebuje kogoś, nad kim nie będzie trzeba stać z batem i od początku do końca go kontrolować w trakcie pracy.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)