Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Rozerwana plandeka


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Filip32

Napisano 08 czerwiec 2021 - 14:22

Najlepiej kupić nową plandekę dobrej jakości, która jest odporna na uszkodzenia, słońce i inne warunki atmosferyczne. Możesz sprawdzić plandeki w tym sklepie internetowym https://optoplast.pl...niny-plandekowe


G0siaa

Napisano 24 październik 2020 - 16:43

W wielu przypadkach nie opłaca się naprawiać takiej plandeki. Po jakimś czasie znowu się rozerwie. Wysokiej jakości plandeki transportowe znajdziesz w ofercie firmy www.auto-plandek.pl. Ja zamówiłam stamtąd plandekę na naczepę TIR i jestem z niej bardzo zadowolona.


Napisano 17 luty 2020 - 09:43

Podobnie przebiegła współpraca z firmą Plandeki Sikorski, który ma dużo lepsze stawki jako producent, a do tego mogą zrobić plandekę w dowolnym wymiarze. 


Kryspin90

Napisano 25 czerwiec 2019 - 19:29

W kwestii plandek polecam lidera wśród producentów firmę http://pl.dr-thiel.net/. Oferują wytrzymałe plandeki nie nasiąkające wodą w dobrych cenach. Warto zapoznać się z ich ofertą.


Napisano 30 maj 2019 - 08:11

Oczywiście, że można taką plandekę naprawić. Często wychodzi to znacznie taniej niż zakup nowej. Są przecież nawet firmy zajmujące się takimi naprawami. Ja oddawałem do erka.gdansk.pl ze względu na dobre opinie. Naprawa poszła bardzo szybko, a po uszkodzeniu nie widać nawet śladu. Spoko opcja taka naprawa.


Napisano 05 listopad 2018 - 13:45

Zależy jak bardzo jest rozerwana, można spróbować samemu naprawic, oddać albo w ostateczności zaopatrzeć się w nową.


Sleep

Napisano 05 listopad 2018 - 13:24

Według mnie bez problemu można taką plandekę naprawić nawet na własną rękę.


Franek74

Napisano 29 październik 2018 - 17:04

Warto zaopatrzyć się w nową plandekę. Można to załatwić niedrogo i profesjonalnie u www.go-plan.pl. Specjalizują się w wykonywaniu i naprawie plandek zwykłych i celnych. Kompetentni fachowcy.


Penikos

Napisano 29 styczeń 2018 - 11:36

Na pewno są firmy które się tym zajmują, ja na Twoim miejscu bym spróbował na początek samemu naprawić , bo to nie jest skomplikowane. 

_____________

http://thundertransport.pl/


MarcinCin

Napisano 25 listopad 2017 - 20:55

Nie wiem czy o to Ci chodziło, ale zobacz http://go-plan.pl/plandeki.html. Ta firma ma dobre i grube plandeki. Nam jeszcze nigdy się nie podarła. Ceny sa również rozsądne, zerknij w oferte na stronie, tam więcej info.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)