Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Mazda: CX-5 - opinie kierowców


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 27 luty 2020 - 14:11

Zgubiłem  kartę SD z nawigacją do Mazdy CX5. Mapy były z 2014, zdezaktualizowane. Zwróciłem się do salonu Mazda Bołtowicz, gdzie moja Mazda była kupiona oraz do Mazda-Polska. Prosiłem o wydanie duplikatu karty, gdyż nawigacja w Maździe działa tylko na oryginalnej karcie. Bołtowicz odpowiedział, że kartę mogę sobie kupić za UWAGA: 2700 zł (dwa tysiące siedemset złotych) - kolejne aktualizacje też wszystkie płatne (kilkaset zł). Mazda-Polska jednym zdaniem odpowiedziała, że tak ma być. Zero elastyczności w podejściu do klienta, zero życzliwości. Tylko łapy po kasę. Ceny horrendalne. Za 2700 zł można kupić cały zestaw do nawigacji czołowych producentów, z dożywotnią, darmową aktualizacja map. Ale do Mazdy takie argumenty nie trafiają. W żadnym razie nikomu nie polecam Mazdy. Omijajcie tą markę z daleka. Tak uważam na podstawie własnych doświadczeń z tą firmą.


Napisano 28 czerwiec 2018 - 17:14

Dobrze powiedziane. To auto naprawdę doskonale się prowadzi. Świetnie sie zachowuje na drodze. Jest genialnie zaprojektowane, no i spełnia oczekiwania.


Napisano 26 kwiecień 2018 - 14:18

Oprocz tego co już napisano w nowej mazdzie cx-5 podoba mi sie to, że gdy jest się za kierownicą tego samochodu to czuć w pewnym sensie sprzężenie z samochodem. Kierowca wie czego samochód oczekuje i samochód wie czego człowiek oczekuje, inaczej tego ująć nie potrafię.


Napisano 22 kwiecień 2018 - 18:22

Posiadam nową Mazdę CX-5 od ponad miesiąca i przyznam, że sporo w niej zmieniono, została ubogacona względem poprzedniczki. Pomijam juz nowy kolor, który rzuca się bardziej w czy, ale poprawiony został m.in. układ kierowniczy, wnętrze zostało bardziej przystosowane pod kierowców, jest bardziej komfortowe co jest moim zdaniem dużym plusem. Najbardziej jednak przemawia do mnie ekonomiczność pojazdu, który pomimo mocnego silnika i bycia suvem wcale dużo nie pali.


Napisano 23 marzec 2018 - 14:59

Patrzyłem i przyznam, że przyjemnie prezentuje się ta nowa mazda cx-5. Środek samochodu wygląda klasycznie i elegancko, nie widać tej takiej nowoczesnej maniery XXI wieku, wiecie o co mi chodzi, jest po prostu miał dla oka. Czytałem, że ma funkcję rozpoznawania znaków drogowych, a tak się składa, że wyłapałem już kilka mandatów bo nie zauważyłem znaku drogowego i złamałem jakiś przepis drogowy, więc dla kogoś takiego jak ja taka funkcja jest całkiem praktyczna. 


Napisano 16 marzec 2018 - 11:04

Najnowsza Mazda CX-5 jest udoskonalona o wiele rzeczy i funkcji od swojej poprzedniczki. Udoskonalone zostało m.in. wnetrze oraz linia nadwozia, wprowadzony został nowy kolor Soul Red Crystal. Dodatkowo udoskonalony został układ kierowniczy dzięki G-Vectoring Control.

 

Napisano 14 marzec 2018 - 12:14

Przymierzam się do zakupu. Jestem po jeździe próbnej i coraz bardziej się zachwycam. Pięknie wygląda i świetnie się prowadzi


Napisano 31 marzec 2016 - 19:30

Czy to ta Mazda ktorą w tv reklamują? Jesli tak to powiem wam, że imponujące. Ogrom funkcji, a niewielkie spalanie. Do tego design na miarę tego wieku. Brawa dla producenta, bo ta CX-5 wyszła im świetnie. 


Napisano 29 luty 2016 - 00:23

Miałam okazje nim jeździć jako pasażer, bo mój szwagier kupił go w zeszłym roku. Jechaliśmy nim nad morze latem. W automacie praktycznie to auto płynie. We cztery osoby spakowalismy się nie bez problemu i tu ukłon dla bagażnika. Jeśli o spalanie chodzi to szwagier jeździ głównie po mieście więc wychodzi mu trochę ponad 8l, ale on ma ciężka nogę niestety wink.png Na trasie spalił trochę ponad 5l. Przyjemne auto i warte przemyślenia. 


bronson

Napisano 28 luty 2016 - 11:56

Jak ktoś chce zapisać się na jazdę próbną to można to zrobić online https://www.mazda.pl/jazda-probna


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)