Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zakładanie strony internetowej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 03 kwiecień 2020 - 15:26

Przyznam , że ja tworzenie strony internetowej oddałam w ręce Zdobywców Sieci - oni mają w tym doświadczenie więc im zaufałam, ja bym nad tym siedziała pewnie do tej pory, a oni raz raz wszystko ogarnęli. Zaakceptowałam stronę bez poprawek. 


Torcik66

Napisano 29 marzec 2020 - 23:33

Trudny temat, bo wiele zależy od Waszych konkretnych wymagań, ale również budżetu. Natomiast jak szukacie dobrych specjalistów to śmiało mogę polecić Wam https://hellweb.pl/ co do których realizacji możecie przekonać się bezpośrednio na ich stronie. U nas poszło to sprawnie, strona super przygotowana pod względem szaty graficzne oraz funkcjonalności pomimo sporej ilości podstron. Jak do tej pory też nie było problemów technicznych, więc oby tylko tak zostało.


kozlowskiczeslaw1

Napisano 29 luty 2020 - 13:28

Uważam, że lepiej w takim wypadku zlecić firmie zewnętrznej wykonanie porządnej strony internetowej. Jest to wizytówką firmy. 

Zgadzam się. Firma zewnętrzna lepiej się tym zajmie. Sam korzystałem z oferty agencji greenview.org.pl. Szybko przygotowany i wykonany projekt strony,


kreszall

Napisano 27 luty 2020 - 14:30

A znacie kogoś wartego polecenia kto zna się na tworzeniu sklepów internetowych?

Mam pewien pomysł na biznes i chcę mieć własny sklep coś podobnego do https://www.automaty...e-z-rejestracja oczywiście nie 1 do 1 i wszystko to samo tylko mam na myśli układ kategorii oraz przejrzyste menu. 

Ile stworzenie takiego sklepu kosztuje w granicach rozsądku rzecz jasna? 


zimbol

Napisano 21 styczeń 2020 - 18:46

Mało kto o tym wie, ale rytuały oparte na świecach intencyjnych mogą spełniać życzenia. Kluczową rolę odgrywa jednak to, kto je wykonuje oraz jak silna będzie Twoja intencja. Jeśli już zdecydujesz się na udział w tego typu rytuale, to bez problemu online możesz znaleźć go u Marii Bucardi https://mariabucardi...intencyjnych/46, która w tego typu tematyce siedzi już od lat.  


Napisano 17 styczeń 2020 - 13:46

Uważam, że lepiej w takim wypadku zlecić firmie zewnętrznej wykonanie porządnej strony internetowej. Jest to wizytówką firmy. 


Libka

Napisano 17 styczeń 2020 - 12:57

Luke45, dokładnie tak ! W sieci jest cała masa filmików, szkoleń itp. Tak więc wystarczy tylko chcieć :)!


luke45

Napisano 08 styczeń 2020 - 19:15

Teraz nawet samemu można założyć stronę, są wskazówki w sieci.


Libka

Napisano 08 styczeń 2020 - 11:09

Cześć. W przypadku strony www wiele zalezy od tego ile kasy chcesz na nią przeznaczyć i jaką rolę ma ona pełnić.. Ja,mając ograniczony budżet na poczatku mojej dzialalnosci, zdecydowałam się sama zmierzyć z tematem. Efekt, oceń sam https://dietetyk-lublin.pl..Potrzebna wiedzę zdobyłam na kursie https://jak-zrobic-strone.pl/kurs-wordpress/


Agencja ślubna

Napisano 29 grudzień 2019 - 14:48

Sama wykonanie strona internetowa to jest tylko adres na wizytówce. Później dopiero zaczyna się jej promowanie. Osobiście skorzystałam z usług firmy https://netidea.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uczciwe podejście.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)