Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wybór firmy zajmującej się szkoleniami


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

zimbol

Napisano 12 lipiec 2019 - 08:48

Nie koniecznie losowanie. Wystarczy po prostu wybrać taką firmę, która ma już wypracowaną renomę i znana jest ze swojego profesjonalizmu. Dlatego ja wysłałem ludzi na szkolenia techniki sprzedaży do https://deltatraining.pl/, uważam ich za rewelacyjny wybór i z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z ich usług, bo wiem już, że oferują najwyższą jakość i pełne zaangażowanie. 


luke45

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:42

Warto korzystać z poleceń znajomych.


Naster

Napisano 10 lipiec 2019 - 21:22

No dobra, ale wtedy w jaki sposób można w ogóle dowiedzieć się, że dana firma szkoleniowa jest faktycznie tą odpowiednią? Tak naprawdę jest to zawsze trochę losowanie i zawsze mogą to być źle wydane pieniądze. 


zimbol

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:18

Jasne, że wymaga przemyślanych decyzji i to bardzo przemyślanych. No chyba, że nie zależy dla Ciebie na efektach, wtedy nie musisz się tym przejmować. 

 

Prawda jest taka, że każda firma szkoleniowa inaczej podchodzi do tematu i warto wybrać taką, która spełnia nasze oczekiwania. 


Naster

Napisano 22 czerwiec 2019 - 16:17

Czy ktoś z was prowadzi, bądź prowadził swoją działalność i był odpowiedzialny za wysłanie swoich ludzi na szkolenia? Takie coś wymaga przemyślanych decyzji, czy raczej każda firma, która je wykonuje się do tego nada?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)