Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sala konferencyjna we Wrocławiu - jaką wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 13 wrzesień 2019 - 21:05

My organizowaliśmy kiedyś konferencję w sali należącej do hotelu www.hotelsleep.pl. Posiadają 3 nowoczesne sale z pełnym wyposażeniem oraz dostępem do internetu. Dodatkowo umożliwiają ustawienie krzeseł i stołów w różnych wariantach.


Napisano 10 wrzesień 2019 - 08:38

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuje ciekawe miejsce na spotkanie biznesowe łódź to polecam skontaktować się z ośrodkiem Salio w okolicach Łodzi.  Ośrodek oferuję wiele atrakcji oraz umożliwia naukę jazdy konnej. 


pepke

Napisano 12 czerwiec 2019 - 07:50

Na ile osób przewidujecie szkolenie ? Bo od tego w zasadzie zależy to jaką sale wynajmiecie. Obecnie większość hoteli posiada pewne zaplecze konferencyjne jednak nie wszystkie z nich są przygotowane na duże imprezy. Jeśli szukacie ośrodka o dobrym standardzie we Wrocławiu to możecie  szkolenie zorganizować je w hotelu Ibis. Obiekt 3* ale o bardzo dobrym standardzie. Znajduje się praktycznie rzut beretem od centrum miasta:
 
Tutaj jest kontakt. Warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce bo obiekt jest bardzo popularny jesli chodzi o organizowanie konferencji. 
Będziesz mogła zapoznać się z ich ofertą. Poniżej umieszczam również zdjęcie większej sali. Jakiś czas temu moja firma zorganizowała tam szkolenie. Zrobiło to wrażenie.
gibh_sm_00_p_1024x768.jpg

Juras

Napisano 27 marzec 2019 - 10:25

Jeśli interesują Cię sale konferencyjne wrocław to zajrzyj sobie też na stronę https://www.hotelpat...ferencje/oferta. Znajdziesz tam ofertę Hotelu Patio, który znajduje się w samym centrum Wrocławia. Uważam, że będzie to bardzo dobry wybór.


mstawskam

Napisano 21 luty 2019 - 21:04

Ja byłam miesiąc temu w Starej Garbarni - http://www.staragarb....pl/konferencje. Nie mogę się do niczego przyczepić. Obsługa na wysokim poziomie, przygotowane zostało wszystko tak, jak chcieliśmy. Ceny przystępne. Pokoje hotelowe schludne, czyste i bardzo wygodne. Polecam. 


Napisano 18 luty 2019 - 09:26

W październiku byłem w OH KINO w Arkadach Wrocławskich. Mieliśmy największą sale konferencyjną  ponad 500 osób na konferencji. Polecam ze względu na lokalizację ( bardzo blisko dworca PKP).


PaveloS

Napisano 18 listopad 2018 - 20:47

Zgadzam się, Sleep to fajny hotel na konferencję. Zdarzyło mi się już dwa razy być tam na konferencji i za każdym razem wykazali się profesjonalizmem jeśli chodzi o organizację. Do tego miła obsługa i smaczna kuchnia, hotel bardzo przyjemny.


Formala

Napisano 21 październik 2018 - 18:40

Nieopodal Wrocławia w Niemczy jest rewelacyjna restauracja z hotelem Austeria Niemczańska - http://www.austeria-niemczanska.pl/. Pod konferencje mają świetnie przygotowaną salę i rewelacyjne menu. Moja firma każdą konferencje organizuje właśnie w tym miejscu.


Napisano 15 październik 2018 - 13:25

Byłem tam na konferencji miesiąc temu. Spokojna okolica, dobry dojazd. Ogólnie bardzo przyjazne miejsce.


Napisano 02 październik 2018 - 11:22

Nocowałem niedawno w tym hotelu. Miła obsługa, czysto, elegancko. W restauracji jadłem tylko śniadanie, ale ładnie podane i smaczne. Nie ma się do czego przyczepić. W tej okolicy chyba najlepszy obiekt tego typu.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)