Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: prezent dla dziecka


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

murci

Napisano 25 czerwiec 2020 - 11:54

Może nie dla trzylatka, ale dla starszych dzieciaków to polecam prezenty które są powiązane z ich hobby :) Np w rodzinie mam dziecko, które bardzo się interesuje przyrodą, więc całkiem niedawno kupowaliśmy mu mikroskop kieszonkowy stąd https://skynet.pl/ca...oskopy-levenhuk niewielki wydatek, to właściwie drobny upominek, a zabawa teraz jest mega fajna! 


Forumowicz84

Napisano 23 czerwiec 2020 - 14:43

No to moje dziecko akurat na urodziny zażyczyło sobie nową parę butów, którą będę kupował na stronie https://butymodne.pl...ci-c148137.html bo właśnie tam takowe buty mogę znaleźć. Mają całkiem fajną cenę, więc jeszcze coś dodatkowego kupię!


Napisano 13 czerwiec 2020 - 07:55

Ja bym stawiała na planszówki w końcu one pomagają rozwijać wyobraźnię i wiedzę dzieciaków. Sama ze swoimi dziećmi często gram w Ucieczkę z Lochu czy w Bursztynową Komnatę. Uwielbiamy gry czy to strategiczne czy przygodowe. Każda coś wnosi, na pewno lepiej grać w planszówki niż gry komputerowe. 

 

aanowi

Napisano 09 czerwiec 2020 - 11:49

Ja polecam zorganizowanie nietypowych urodzin. W Warszawie polecam firmę https://mali-naukowcy.pl , która robi np urodziny z eksperymentami. Dzieciaki do dzisiaj wspominają.


Marek O

Napisano 05 czerwiec 2020 - 15:40

Zobaczcie także ofertę tablic kredowych dostępnych w https://tableo.eu/ . Moim zdaniem takie tablice to fajny pomysł na prezent dla dziecka, więc może i dla was oferta będzie interesująca. 


Napisano 04 czerwiec 2020 - 17:01

Jak mój chrześniak ma urodziny to kupno i zamówienie tortu stoi zawsze po mojej stronie (tak jakoś się przyjęło). Od lat zamawiam fantazyjne torty w cukierni Słodycz w Olsztynie bo stamtąd wypieki smakują mi najbardziej. Do torta zwykle daję 100zł - wcześniej były to prezenty, a teraz gdy chrzaśniak mu już 12 lat, wolę dac pieniądze.


mamarek44

Napisano 12 maj 2020 - 09:19

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o zabawki dla dzieci to najlepiej jest kupować takie edukacyjne. Polecam zainteresować się takim rozwiązaniem jak tablice manipulacyjne personalizowane. Tego typu zabawki bardzo dobrze wspierają rozwój dziecka i na pewno warto jest zainteresować się ich zakupem


zimbol

Napisano 08 maj 2020 - 09:56

Ja dla swojego synka kupiłam jakiś czas temu na urodziny jeden z zegarków ze sklepu https://edibazzar.pl/ jest z niego bardzo zadowolony. 


Masert

Napisano 23 kwiecień 2020 - 11:20

Dla dziecka dobrym prezentem może być kocyk z materiału minky lub poduszki, apaszki, przytulanki w sklepie CocoBird https://minkycm.pl/ mają całkiem fajne rzeczy i ceno też dobrze


Forumowicz84

Napisano 16 kwiecień 2020 - 18:50

Jak najbardziej możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego serdecznie polecam Wam jakieś fajne buty. Możecie znaleźć je sobie np. na stronie https://butymodne.pl...eci-c25960.html Buty mają świetną jakość, więc bez problemu nadawać będą się dla każdego dziecka. Wybór jest ogromny, a ceny świetne.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)