Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: koszty pogrzebowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 24 październik 2019 - 22:50

Nie napisałeś dokładnie o jaki kraj chodzi. Wydaje mi się, że najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio z zakładem pogrzebowym i zapytać o ewentualne koszty przewiezienia ciała zmarłego. Możesz sprawdzić ofertę zakładu www.centrum-wroc.pl. Korzystałam kiedyś z ich usług i byłam zadowolona. Myślę, że będą Ci w stanie pomóc. 


wicehrabia

Napisano 22 październik 2019 - 09:26

Że pogrzeby są takie drogie, to spory kłopot. Śmierć sama w sobie jest nieszczęściem, a tu takie koszty dokładają jeszcze następnych problemów.


Jol70po

Napisano 18 październik 2019 - 05:03

Dobrze współpracowało mi się z firmą www.pogrzeby.nowaruda.pl. Bardzo konkretni i rzetelni. Profesjonalnie podeszli do tematu i zadbali o wszystko z wielką delikatnością i empatią w stosunku do rodziny zmarłego. Cenowo niedrogo.


Monkey_Funcky

Napisano 11 październik 2019 - 09:10

ale mnie się wydaję, że ceny sa chyba przesadzone. Znajoma mi opowiadała że jak organizowała pogrzeb dla swojego ojca, to wybierając najtańszą opcję z możliwych, zapłaciła łącznie ponad 7 tysięcy złotych!!!


Napisano 11 październik 2019 - 08:26

Ważne jest znalezienie niedrogiego zakładu pogrzebowego, który znacznie obniży koszty pogrzebu. Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie Łodzi to polecam wam biuro usług pogrzebowych E. Wiśniewska, które ma swoją siedzibę przy ulicy Więckowskiego 87.


Fizo

Napisano 23 marzec 2019 - 09:53

Z jakiego państwa?


PaveloS

Napisano 19 marzec 2019 - 22:44

Sprawdźcie sobie też szczeciński Orkus http://www.orkus.com.pl//Skontaktujcie się z nimi by dopytać o szczegóły, ja tylko tyle powiem, ze u nas się dobrze sprawdzili, bardzo nam pomogli, także w formalnościach urzędowych.


AgataDi

Napisano 19 marzec 2019 - 17:22

Bardzo solidny zakład pogrzebowy to też https://www.pogrzebywgorzowie.pl/ Zajmują się również sprowadzaniem ciała z zagranicy, ale to już musicie się skontaktować by się dowiedzieć co i jak. U nas w każdym razie spisali się ze wszystkim jak należy, bardzo pomocni byli.


radekos

Napisano 26 styczeń 2019 - 21:29

Ja mogę polecić zakład pogrzebowy z okolic Krakowa czyli Frankowscy z Morawicy  http://frankowscy.pl...gi-pogrzebowe/Solidnie, profesjonalnie, wszystko zorganizowali. Duży plus za to że oferują bezgotówkową organizację ceremonii w ramach zasiłku ZUS i KRUS i  zajmują się sprawami papierkowymi w  urzędach, nie trzeba samemu za tym wszystkim biegać. W tej samej firmie wykonywano dla nas nagrobek, bo to tez zakład kamieniarski.


Torcik66

Napisano 05 grudzień 2018 - 14:26

Jeżeli także będziesz chciał później zadbać o wybór dobrej jakości nagrobka, natomiast ciężko będzie sfinansować go w całości to jest jeszcze możliwość jaką daje https://www.platformaratalna.pl/ czyli rozłożenia tego na większą ilość rat w dłuższym czasie przez co można w końcu postawić na porządny materiał oraz jego wykonanie. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)