Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: jakie kursy obecnie warto robić


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Babakar

Napisano 07 maj 2020 - 20:50

Warto sugerować się rynkowymi wynagrodzeniami... https://www.gowork.p...or-wynagrodzen/


Napisano 30 grudzień 2019 - 22:08

test


angielskiflu

Napisano 10 grudzień 2019 - 23:01

Jeżeli chcesz podnosić swoje kwalifikacje, to uważam, że zawsze warto rozwijać swoje umiejętności językowe. Angielski to podstawa komunikacji i myślę, że najlepiej będzie inwestować w pomoce związane właśnie z poprawą jego znajomości.


zimbol

Napisano 07 grudzień 2019 - 20:33

Ja gdy borykałem się z brakiem pracy, zacząłem interesować się ezoteryką i dowiedziałem się, że to jaką pracę wykonujemy wiąże się z naszym nastawieniem do życia. Dlatego rozpocząłem uczestnictwo w ceremoniach Marii Bucardi https://mariabucardi...monie-ONLINE/68 i dodam tylko, że na pracę teraz nie narzekam 


Karola12b

Napisano 16 wrzesień 2019 - 13:28

Głównie informatyczne i z marketingu, np. SEO, SEM.


wicehrabia

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:14

Hm, jakbym wiedział, to już dawno bym jakiś zrobił.


piotrunio

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:28

Pewnie Ameryki nie odkryję, ale na pewno warto robić kursy językowe. Teraz tak naprawdę angielski to jest prawie jak polski. Trzeba go znać, aby mieć jakiekolwiek szanse na zdobycie dobrej roboty. Jeśli ktoś ambitnie podchodzi do sprawy, to według mnie musi uczyć się również jakiegoś innego języka. Najlepiej byłoby jakiegoś azjatyckiego, bo to bardzo przyszłościowe, chociaż niestety jest to język stosunkowo trudny do nauczenia


Napisano 28 sierpień 2019 - 12:11

Szkoła Mistrzów Reklamy w Warszawie oferuje bardzo ciekawe kursy związanie z branżą reklamową. Sama ukończyłam u nich kurs z Media Planningu i mogę polecić – był prowadzony naprawdę na wysokim poziomie, przez ludzi, którzy planują media dla największych marek.


Napisano 28 sierpień 2019 - 07:40

Uczestnictwo w kursach to ważna sprawa bo w dzisiejszych czasach musimy liczyć się z tym, że trzeba się szybko przebranżowić i pracować zupełnie w innym fachu.  Co jednak z naszymi wewnętrznymi marzeniami czy przekonaniami ?. Ja przekonałem się, że pomimo wieku moge jeszcze coś dla siebie zrobić i zapisałem się na szkolenie awionetką do firmy szkoleniowej AP-AVIATION w Bielsku Białej. 


Napisano 22 maj 2019 - 18:55

Dla panów głównie suwnice, bhp, dźwignice, kursy na żurawie. Bogatą ofertę ma Kontimex w Warszawie - jakby ktoś był chętny, to polecam ten ośrodek. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)