Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Czy chodzicie na siłownie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PawluM

Napisano 16 lipiec 2021 - 13:46

Swego czasu to tak, teraz już znacznie rzadziej. Wiadomo, że siłownie były otwierane, zamykane, pracowały w reżimie sanitarnym. Nie jest to nic przyjemnego dlatego też przerzuciłam się na ćwiczenie w domu i był to bardzo dobrym pomysł. Kupiła niezbędny sprzęt, bardzo fajnie sprawdziła się trampolina do ćwiczeń, polecam każdemu.


Napisano 29 kwiecień 2021 - 18:28

Trenuję regularnie pod okiem mojego trenera personalnego Michała Tlocka. Polecam go jako świetnego trenera, posiadającego wiedzę i doświadczenie w fitness i sportach sylwetkowych. Każdy trening jest efektywny, a oczekiwane rezultaty zauważyłam już po kilku tygodniach treningów.


Syśka

Napisano 16 kwiecień 2021 - 15:53

Staram sie chodzić przynajmniej 2-3 razy w tygodniu.


koksy


Naster

Napisano 16 kwiecień 2021 - 12:56

Teraz w czasie pandemii nie chodzę na siłownie, nawet jak jest to możliwe. Aktualnie ćwiczę w domu i stosuje produkty https://esterydy.pl/które są dla mnie bardzo ważne. 


Napisano 27 marzec 2021 - 21:42

Ćwiczącym polecam usługi trenera personalnego Macieja Łukomskiego - to doświadczony i kompetentny trener. Potrafi idealnie dobrać właściwy trening do zamierzonych celów oraz odpowiednio motywować do działania.


Tomka87

Napisano 15 luty 2021 - 12:48

U mnie ten problem rozwiązał się w taki sposób, że w zamian swój czas przeznaczyłem na grę w squash w http://www.squash-rzeszow.pl/ - polecam każdemu, to super alternatywa i masa dobrej zabawy przy okazji.


jakub.m

Napisano 11 luty 2021 - 15:19

Jak sobie radzicie kiedy wszystko pozamykane, ćwiczycie w domu?


markopolo

Napisano 02 luty 2021 - 12:55

No dokładnie, całkowicie przestać ćwiczyć nie można jeśli nie masz dostępu do siłowni. Pomyśl też and zakupem taśm oporowych zamiast na przykład ciężarków. W sklepie https://reha.best/ takie kupisz, a nie są drogie.


Soldier

Napisano 26 październik 2020 - 13:58

Teraz niestety nie ma jak chodzić na siłownię, ale chodzę jeśli się da. Teraz do domu zamówiłem sobie odżywki białkowe i planuję ćwiczyć w domu. Efektów może nie będzie zbyt dużych, ale przynajmniej powstrzymam regres.


darjj

Napisano 02 październik 2020 - 08:54

wydaje mi się, ze jak komus zalezy na efektach, to jednak mimo wszystko lepiej zaczac trenowac z trenerem personalnym. Ale tez nie takim z pierwszego brzegu. Jak już wydawac dodatkowe pieniadze w tym temacie, to warto po prostu postawic na specjalistow z prawdziwego zdarzenia, dobrych, doświadczonych itp. Generalnie warto sprawdzic opinie, żeby pracowac z kims porządnym. Z doświadczenia wiem, ze dobry trener personalny jest naprawde pomocny. Dzieki nim wykonujemy odpowiednie cwiczenia, żeby po prostu zbliżać się do konkretnych celow. A te cele mogą być rozne. Chodzi np. o nabycie miesni i zrzucenie tkanki tluszczowej itp. Na dodatek dobry trener personalny podpowie odnośnie diety, zmotywuje, kiedy będziemy mieli gorszy dzien. A inna wazna kwestia jest taka, ze taki fachowiec zadba o nasze bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)