Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Co robicie w wolnym czasie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 sierpień 2021 - 15:41

Ja aktywnie spędzam czas wolny. Dziś do południa pływałem z przyjaciółmi kajakami po Warcie. Fajna zabawa! Polecam firmę Kajaki Rogalinek, która organizuje takie spływy.


JarekDon

Napisano 16 sierpień 2021 - 10:57

Ja na przykład lubię ze znajomymi trochę pograć na konsoli, czy pc, jak trafimy na jakiś nowy fajny tytuł bądź wracamy do klasyka jak GTA 4 ogólnie lubię szukać fajnych propozycji i promocji na taniomania https://www.taniomania.pl/t/gry-gta4 gdzie też ją kupiłem w naprawdę dobrej cenie. Dobrze wrócić do gier które wciągały nas z kilka lat temu :)


PawluM

Napisano 18 lipiec 2021 - 11:02

Jakiegoś takiego typowego hobby nie mam, jeżeli chodzi o wolny czas to najczęściej spotykam się ze znajomymi. Polecam każdemu :D Kupowałem też teraz ps5 więc i wieczorami mogę liczyć na super rozrywkę przed konsolą. 


Napisano 02 kwiecień 2021 - 20:33

Cały wolny czas poświęcam swoim koniom. Uwielbiam hipikę. Dbam o swoje konie. Karmię je najlepszą paszą na rynku z Gospodarstwa Rolnego Bogusławie. Polecam ich produkty.


Magda.Olech

Napisano 29 marzec 2021 - 11:28

Ja uwielbiam szyć. Ostatnio specjalizuje się w zasłonach i poduszkach z tkanin typu welur


pibreman

Napisano 28 luty 2021 - 17:03

Dzisiaj rynek pracy jest trudnym miejscem, zwłaszcza z puntku widzenia pracodawcy. Optymalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z agencji pracy, które pomagają zatrudniać pracowników ze wschodu np. z Ukrainy oraz bardziej odległych krajów. Jedną z takich agencji jest dpworkers, a ich ofera dostępna jest pod adresem https://www.dpworker...-z-ukrainy.html


tomjan

Napisano 26 styczeń 2021 - 10:18

Ja zawsze jak mam chwilę wolnego czasu to lubię zrobić jakiś remoncik :D mniejszy czy większy to już różnie w zależności od tego ile czasu mam. Pomysły znajduje przeważnie w internecie, polecam np. zajrzeć tutaj https://budujemysami...ategory/remont/, wiele pomysłów na remonty i różne porady ;)


kinsocha

Napisano 07 styczeń 2021 - 09:53

Jestem hydraulikiem i rzadko kiedy mam wolny czas, oprócz przestojów w usługach. Ale przeważnie udrażniam kanalizację https://hydraulik-warszawa.net w Warszawie, lub okolicy.


pibreman

Napisano 29 październik 2020 - 13:51

Staram się ulepszac ogród np. produktami z wikliny https://ogrodzeniawi...tu/agrotkaniny/


JarekDon

Napisano 28 październik 2020 - 11:58

Oglądam filmy i seriale, ostatnio udało mi się także kupić świetny zestaw kina domowego od STX (model Electrino 200 5.1) i jak najbardziej mogę polecić ze względu na nowoczesne wykończenie, ale także świetną jakość dzięki i basu. W swojej cenie zdecydowanie najlepsza z opcji :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)