Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sprawdzone metody na zmarszczki


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

murci

Napisano 20 październik 2020 - 13:45

Dobre zabiegi i dobre kosmetyki to podstawa - razem mogą zdziałać naprawdę fajne efekty. Jeśli chodzi o zabiegi, to może wybierzesz coś z oferty Kliniki Urody Bonjour z Gliwic? Mają szeroką ofertę w tym mniej znane zabiegi jak np oczyszczanie wodorowe. Ja bym spróbowała, takie nowości zazwyczaj mają super efekty :) 


Mariinka

Napisano 20 październik 2020 - 06:31

domowe metody nie pomagają? Jest dużo fajnych opcji, głównie warto poczytać wśród zabiegów medycyny estetycznej. Słyszeliście o plazmie frakcyjnej? Mnie to przekonało i chce spróbować takiego zabiegu w https://instytutluis...-frakcyjna-arc/ Mam już tu sprawdzony gabinet kosmetyczny.


Jarecki85

Napisano 16 wrzesień 2020 - 13:46

Być może dobrym sposobem na zmarszczki będzie relaksujący masaż https://salonmandala...ndala-warszawa/? Pozwoli on się zrelaksować i uelastycznić skórę, co w efekcie może pomóc na zmarszczki.


Torcik66

Napisano 04 wrzesień 2020 - 12:26

Na ten moment jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia ze strony specjalistów w zakresie medycyny estetycznej to koniecznie zwróćcie uwagę na Klinika Przemian i zabieg Osocze bogatopłytkowe kraków w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, profesjonalne podejście i efekty które same się bronią. 


Monkey_Funcky

Napisano 02 wrzesień 2020 - 13:03

Mnie jest to kompletnie obojętne, jak mnie zmarszczki obsypią to trudno. Kiedyś zestarzeć się trzeba.


allena

Napisano 30 sierpień 2020 - 16:51

Wieku dodają nie tylko zmarszczki na czole, ale też głębokie bruzdy nosowo wargowe. Na szczęście jest kilka skutecznych sposobów, aby się ich pozbyć. U mnie super sprawdził się kwas hialuronowy, ale też lakier frakcyjny CO2 jest podobno świetnym rozwiązanie, polecam sobie poczytać na ten temat https://www.wrosinsk...nosowo-wargowe/ :) 


Napisano 28 sierpień 2020 - 17:05

Ja udałam się do specjalisty w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów - znaleźli świetne rozwiązania dla mojej twarzy- polecam.


Urszula_75

Napisano 28 sierpień 2020 - 00:16

Ja korzystam z mezoterapii i myślę, że jest to zabieg godny polecenia. Zdecydowałam się wykonywać go samodzielnie i zakupiłam urządzenie https://www.permanen.../pl/c/Dr-Pen/58. Urządzenie jest porządne i łatwe w obsłudze. Wykonywana regularnie mezoterapia ma bardzo dobry wpływ na kondycję mojej skóry.


ewelka89

Napisano 25 sierpień 2020 - 10:16

przede wszystkim nawilżanie, o czym można przeczytać tutaj: http://frei.pl/cera-...nie-nawilzenie/


tryton09

Napisano 22 lipiec 2020 - 11:43

Przed zmarszczkami nie ma ucieczki, ale jest możliwość złagodzenia ich albo pozbycia się. Do tego służy medycyna estetyczna, by troszkę oszukać wiek. Ja korzystałem z usług DrWolfingerClinic i tam mają świetne zabiegi na zmarszczki. Polecam!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)