Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik z Krakowa do rozwodu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

indila

Napisano 27 sierpień 2021 - 21:59

Tu polecam kancelarię https://cpstanicka.pl/. W Krakowie na Urzędniczej, prowadzą sprawy rozwodowe i inne z prawa rodzinnego. Ogólnie mają tak skompletowany zespół aby obsługiwać klientów kompleksowo, ja korzystam z ich wsparcia prawnego prowadząc firmę również. Od pierwszego spotkania da się wyczuć duże doświadczenie i profesjonalizm. 


Napisano 05 sierpień 2021 - 10:15

Odsyłam to mecenasa z którym współpracuję już 3 rok i zarówno rozwód jak i sprawy firmowe poprowadzone bez zarzutu - mecenas Mosor, ma swoją kancelarie w Krakowie i Chrzanowie z tego co się orientuje. Nigdy mnie nie zawiódł, czułam się w 100% zaopiekowana i spokojna a to chyba najważniejsze we współpracy z prawnikiem, żeby mieć zaufanie. Tylko trzeba wiedzieć komu zaufać.. pozdrawiam 


Napisano 11 maj 2021 - 14:56

Ja polecam adwokat Edytę Kwiecień - jestem bardzo zadowolony z prowadzenia sprawy i jej wyniku


Anna_44

Napisano 06 maj 2021 - 16:18

Dobrych adwokatów i radców prawnych znajdziesz na https://wideoprawnik.pl/152/info

Rozmowa z adwokatem lub radca prawnym bez wychodzenia z domu.


Napisano 05 maj 2021 - 01:23

faktycznie ciebie j od tych alimentów


Dorota

Napisano 04 maj 2021 - 16:52

Nie polecam. Same złe opinie słyszałam.


pawelszabla

Napisano 04 maj 2021 - 14:01

W polskim sądzie mężczyzna nie ma lekko, oczywiście w sprawach rozwodowych, więc do pomocy wziąłem kancelarię centrumrozwodow.pl/sprawy-rodzinne-opole/. Udało mi się całe szczęście zabezpieczyć kontakty z córką. To mnie najbardziej interesowało. Żona poszła na ekonomiczne powiedziałbym ustępstwa, rozwód bez orzekania o winie, nawet z pewnym planem wychowawczym, ale czy on będzie dotrzymany, czy nie to jeszcze nie wiem. Pieśń przyszłości. W każdym razie kancelarię i adwokat Annę polecam gorąco.


Napisano 27 kwiecień 2021 - 07:52

Witajcie! Szukam dobrego prawnika z Krakowa, który zajmie się moim rozwodem. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że razem z "żoną" od prawie 10 lat prowadzimy sklep spożywczy. Proszę o pomoc, czy ktoś z was był w podobnej sytuacji lub zna kogoś kto coś takiego przechodził? Każda pomoc się przyda. Dodam jeszcze, że nie mamy dzieci.

Mnie też rozwodził Pan mecenas Andrzej Opyd. Sprawę zamknęliśmy na jednej rozprawie, bo chciałem uniknąć szarpania i zależało mi na czasie. Teraz robi mi jeszcze podział majątku. Podpisuje się pod dobrymi opiniami o nim i bardzo polecam, szczególnie tym, którzy chcą uniknąć niepotrzebnego wywlekania brudów i chcą wiedzieć od razu na czym stoją.


Napisano 19 marzec 2021 - 10:56

Moją sprawę prowadził mecenas Andrzej Opyd - moim zdaniem to jeden z najlepszych specjalistów w Krakowie. Bez owijania w bawełnę powiedział mi na czym stoję i ile będzie kosztować cała sprawa. Wszystko prowadził osobiście, a nie przez aplikantów. Nie miałem problemów z kontaktem, jak nie mógł odebrać zawsze do mnie oddzwaniał. Wszystkie pisma ze mną konsultował, przygotował mnie i moich świadków na rozprawę. Bardzo go polecam! 


Napisano 12 marzec 2021 - 09:49

polecam konsultację z poradyonline.lexcarta.pl


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)