Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobudowa niewielkiego tarasu.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

maciek_p

Napisano 08 wrzesień 2020 - 15:01

A jak chronicie swoje tarasy przed deszczem i słońcem? Bo jak nie macie pomysłu to tutaj https://gardenspace....k-oslonic-taras możecie poczytać o tym jakie rozwiązania się stosuje. Polecam osobiście pergolę, można też kupić zadaszenie tarasowe albo parasol, u mnie jednak pergola fajnie się sprawdza.


bakarat

Napisano 13 sierpień 2019 - 21:51

Takie pergole http://www.pergoletarasowe.com.pl też ciekawie się prezentują. Myślę, że warto zainwestować w coś takiego, bo jest to niezwykle praktyczne. Na pewno lepiej się prezentuje niż jakikolwiek dach. Poza tym w mniej słoneczne dni można odsłonić taras. 


alf

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:11

Można ewentualnie zastanowić sie nad markizą:

e14cd088_large.jpg

 

Sam zamawiałem w tej firmie

http://medea.net.pl/markizy.php

 

Opcja ta jest stosunkowo niedroga a pozwala utrzymać cień oraz przyjemny klimat na tarasie. Jest to idealne jeśli macie taras od południa ( sam nie żaluję, ze zdecydowałem sie na taras od południa jednak markiza w gorące letnie dni moim zdaniem jest po prostu potrzebna). 


zimbol

Napisano 13 maj 2017 - 21:04

Również uważam, że http://podlogi24.net....-o_l_3751.html  mają bardzo dobre żywice, mają gwarancje na wiele lat, dzięki czemu możemy spać spokojnie 


patiks

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:09

A jeśli to będzie dobudowa do tego typu domu drewnianego - http://www.mazurskie-domy.pl/domy.htmlto koszty w takiej sytuacji powinny być niższe? Proszę o sugestie od osób, które faktycznie siedziały w tym temacie. Jak to oceniacie.


Naster

Napisano 23 październik 2016 - 20:19

Warto też pamiętać, by dać dobrą żywicę na koniec, no chyba, że odpowiada ci zmiana płytek co jakiś czas. Polecam żywicę poliuretanową 400N firmy Sika http://podlogi24.net....-o_l_3751.html


Marek_Szczecin

Napisano 12 wrzesień 2016 - 09:39

Sam niedawno miałem podobny problem. Zdecydowałem się na kompozyt i to chyba był lepszy pomysł niż drewno. Polecam najpierw zapoznać się z zaletami i wadami tych materiałów, które rozważacie. http://www.kontar.in...-drewniane.html


Napisano 27 kwiecień 2016 - 12:28

Pomyśl przy budowie o materiale innym niż drewno, popularny jest teraz kompozyt tutaj o nim piszą www.podlogidrewniane.pl/opinie-o-deskach-tarasowych-z-kompozytu/ fajny artykuł który daje sporo ciekawych wskazówek.

elka2002

Napisano 13 marzec 2016 - 22:32

W domach, gdzie są tarasy czy ogrody zimowe warto montować drzwi przesuwne. W ten sposób można zaoszczędzić sporo miejsca. Są solidne i praktyczne pod każdym względem. Tego typu asortyment oferuje Kapica. Tutaj http://www.kapica.pl...esuwne-hst.html można sobie poczytać o ofercie drzwi z Opola. Asortyment tej firmy jest wysyłany za granicę, co świadczy o jego wysokiej jakości.


Napisano 25 marzec 2013 - 11:52

NIE pozwolenia a zgłoszenia robót budowlanych- utwardzenie terenu,
po 1 mieś możesz budować jesli starostwo nie odezwało się.
Koszt 30 zeta za mapkę w geodezji.formularz w starostwie i porady.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)